źródło: YouTube/Dla Ciekawskich, onet.pl/Instagram/cezaryzak.official

Cezary Żak opublikował na dniach relację, iż odwiedził grób bliskiego mu przyjaciela. Był nim Piotr  Machalica, którego świat artystów pożegnał pod koniec ubiegłego roku. Media obiegły zdjęcia grobu aktora, które wykonał Żak podczas wizyty na częstochowskim cmentarzu. 

W sieci niesamowicie głośnym tematem stała się ostatnia relacja na Instagramie Cezarego Żaka. Aktor bowiem jeszcze wczoraj opublikował zdjęcie z ostatniego wyjazdu – miał on być szczególnym, bowiem, jak pisze sam Żak, po drodze miał on odwiedzić bliskiego przyjaciela.

Okazuje się, że był nim Piotr Machalica, który zmarł w ubiegłym roku. Cezary Żak i jego koledzy i koleżanki po fachu odwiedzili grób aktora, co uwieczniona właśnie na rzeczonych zdjęciach. Na zdjęciu widoczny jest m.in. żona aktora Katarzyna Żak, Artur Barciś czy Violetta Arlak. Wszyscy zebrani odmówili krótką modlitwę, a także zapalili znicze.

„Dziś w drodze do Nowego Sącza odwiedziłem mojego przyjaciela” – czytamy w opisie jednej z fotografii w instagramowej relacji Cezarego Żaka.

źródło: onet.pl/Instagram/cezaryzak.official
źródło: onet.pl/Instagram/cezaryzak.official

Przypomnijmy, że Piotr Machalica zmarł 14 grudnia 2020 roku. Wówczas odszedł od nagle, niedługo po tym jak zaraził się koronawirusem. Aktor został pochowany na cmentarzu św. Rocha w Częstochowie. Jego grób regularnie odwiedza m.in. Cezary Żak – jak tłumaczy przyjaciela odwiedza za każdym razem, gdy przejeżdża obok Częstochowy.

źródło: onet.pl, SE.pl

Zobacz również: