wypadek
zdjęcie ilustracyjne

Ta sprawa zaszokowała całą Polskę, a także policjantów, którzy niejedno już widzieli. Chodzi o ujawnienie dwóch ciał, 72-latki i jej 48-letniego syna. Na obu ciałach znaleziono rany kłute i leżały one w kałuży krwi. Wiadomo, co się wydarzyło.

W kałuży krwi odkryto ciała matki i syna. Na nich liczne rany kłute

Jak donosi portal TVP Info, powołując się między innymi na ustalenia Dziennika Zachodniego, w Toruniu policjanci odkryli dwa ciała – 72-latki i jej 48-letniego syna. „Sprawę bada prokuratura, ale wstępny kierunek śledztwa mówi o zamiarze celowego zabójstwa przez jedną z ofiar i możliwej walki w afekcie.” – czytamy na łamach TVP Info.

„Na ciele kobiety ujawniono ponad 50 ran ciętych i kłutych. Znajdowały się one w okolicy klatki piersiowej (z przodu i tyłu), karku, przedramieniu i dłoni. Rany w obrębie klatki piersiowej między innymi uszkodziły serce. Doszło do wykrwawienia się i zgonu kobiety.” – przekazał Dziennikowi Zachodniemu prokurator Jarosław Kilkowski, naczelnik Wydziału I Śledczego Prokuratury Okręgowej w Toruniu.

Na ciele mężczyzny ujawniono z kolei dwie rany, ale zostały zadane w newralgicznych miejscach. Zwłoki jako pierwszy zobaczył szwagier 72-latki. Zaniepokoił się brakiem kontaktu z nią, a kiedy przyszedł do jej mieszkania, zastał zamknięte drzwi. Postanowił je otworzyć za pomocą wiertarki i wówczas zobaczył przerażający widok ciał w kałuży krwi. Jak ujawniają śledczy, ciała mogły tam leżeć nawet kilka dni.

„Śledczy zabezpieczyli nóż, który był prawdopodobnym narzędziem zbrodni. Nie chcą jednak wypowiadać się na temat daty czy przebiegu zdarzeń. Wiadomo, że brane są pod uwagę dwa scenariusze: „zamiaru celowego zabójstwa przez jedną ze zmarłych osób, ale i możliwą walkę w afekcie”, która skończyła się śmiercią obojga.” – dodaje portal TVP Info.

źródło: TVP Info, Dziennik Zachodni

  1. GIS wycofuje popularną przyprawę. Wykryto w niej bakterie salmonella
  2. Szokujący błąd policjantów z drogówki. Tragiczny bilans wypadku wzrósł o jedną osobę
  3. Jest najnowszy sondaż wyborczy. Zaskakujące wieści dla Zjednoczonej Prawicy

Zobacz również: