Krzysztof Szyndlarewicz z Platformy Obywatelskiej dał popis chamstwa

Niebywałym pokazem chamstwa popisał się jeden z polityków Platformy Obywatelskiej. Zresztą, jak piszą internauci, to nie pierwszy raz, kiedy ten zamieszcza tak skandaliczny wpis. Dowody? Nie trzeba było ich daleko szukać. Wystarczy przejrzeć pewien profil na Facebooku.

Odrażające wpisy na Facebooku. Ciężko uwierzyć w to, co wyprawia polityk Platformy Obywatelskiej

Wojna polsko-polska trwa w najlepsze, a politycy Platformy Obywatelskiej i totalnej opozycji w ostatnich dniach jeszcze zaogniają sytuację. Agresywne wpisy w kierunku Prawa i Sprawiedliwości, w stylu „je..ć PiS” czy brutalne ataki słowne na Pawła Kukiza nasilają się z każdą godziną. Nie inaczej jest na profilu społecznościowym Krzysztofa Szyndlarewicza. To radny Platformy Obywatelskiej z powiatu namysłowskiego.

Przedwczoraj Szyndlarewicz w poście na Facebooku w brutalnych słowach opisał Pawła Kukiza. „K**wa, szma**, w gó*nie utopiony”. Cóż powstrzymamy się od komentarza, ale po takich słowach, nie ma się czemu dziwić, że Platforma Obywatelska nie może dojść do władzy.

polityk po o Kukizie

Zresztą to już nie pierwszy „popis” Krzysztofa Szyndlarewicza. Jak zauważa portal niezależna.pl, całkiem niedawno, bowiem na początku tego roku, radny Platformy Obywatelskiej zachęcał do wojny o Polskę i „je… PiS”.

szyndlarewicz o pis

Warto zauważyć, że Krzysztof Szyndlarewicz to nie tylko radny powiatu namysłowskiego, ale również dyrektor w Stobrawskim Centrum Medycznym. Szyndlarewicz dobrze zna się m.in. ze Sławomirem Nitrasem czy Agnieszką Pomaską. Ma też zdjęcia z uśmiechniętym Borysem Budką.

fot. niezalezna.pl
fot. niezalezna.pl

Jak widać, w Platformie Obywatelskiej jego słowa są tolerowane, a po ostatnim popisie Radka Sikorskiego, trudno nie odnieść wrażenia, że jedyne, co Platforma Obywatelska ma do zaoferowania, to właśnie słowną butę.

źródło: media, niezalezna.pl, Facebook

Zobacz również: