śmierć u dentysty

Wydaje się, że to nie miało prawa się wydarzyć. Jednak niestety, zdarzyło się. 3-letni chłopiec zmarł podczas zabiegu dentystycznego. Znamy szczegóły tej szokującej sprawy. Na pomoc rodzinie chłopca ruszyli już internauci, którzy uruchomili internetową zbiórkę. To bardzo popularny w ostatnim czasie sposób na solidaryzowanie się z ofiarami takich i innych dramatów.

3-latek zmarł u dentysty

Funkcjonariusze policji zostali wezwani do gabinetu dentystycznego w zachodniej części miasta Wichita w Stanach Zjednoczonych. To tam rozegrały się opisywane przez nas sceny grozy.

„Niezidentyfikowana osoba zadzwoniła na numer alarmowy i poinformowała, że dziecko przestało reagować podczas zabiegu stomatologicznego.” – czytamy w portalu o2.pl, który cytuje amerykańskie źródła. Co wydarzyło się dalej?

Przybyła na miejsce zdarzenia policja oraz służby ratunkowe szybko zauważyły, że chłopiec potrzebuje pilnej pomocy. Dlatego też, błyskawicznie został przetransportowany do najbliższego szpitala. Okazało się, że u 3-latka wystąpiła groźna, niepożądana reakcja na lekarstwa, które otrzymał podczas zabiegu stomatologicznego.

Niestety, ale mimo wysiłku lekarzy, dziecko zmarło w szpitalu. Odpowiednie służby wyjaśniają teraz okoliczności i przyczyny zgonu dziecka. Czy zawinił stomatolog? Czy był to tylko nieszczęśliwy wypadek? To wyjaśni szczegółowe śledztwo, które już trwa.

„Sytuacja wywołała wielkie współczucie wśród internautów. Jeden z nich podjął decyzję o założeniu zbiórki pieniędzy dla rodziny zmarłego. Na stronie GoFundMe pojawiła się specjalna zrzutka. Uzbierane środki finansowe mają pomóc rodzinie w pokryciu kosztów związanych z tym tragicznym wypadkiem.” – czytamy w portalu o2.pl.

źródło: o2.pl

  1. Radosław Sikorski wpadł w furię. Rzucił „wal się” do znanego dziennikarza
  2. Wielka awantura na miesięcznicy smoleńskiej. Interweniowała policja (WIDEO)
  3. To zdjęcie obiegło cały polski Internet. Chłopiec, dzięki swojej, odwadze nigdy nie zapomni tego meczu!

Zobacz również: