źródło: WP.pl/kadr programu PNŚ

Pytanie na Śniadanie w ogniu krytyki po ostatnim odcinku – burza w komentarzach na Facebooku nie ucichła nawet po odpowiedzi administratora fanpage’a. Co dokładnie wywołało taką dyskusje wśród widzów PnŚ?

W porannych śniadaniówkach porusza się różne tematy. Często z zupełnie skrajnych dziedzin, jednak na tym polega też ten format i nie ma nad w zasadzie tu dywagować. Niemniej jednak te tematy można skategoryzować na die grupy – te udane i te niekoniecznie trafione. Według internautów to tej drugiej grupy zaliczył się ostatnio poruszony przez produkcję Pnś materiał.

Otóż ostatnio na kanapach „Pytania na Śniadanie” – z prowadzącymi Idą Nowakowską i Tomaszem Wolnym – omawiano związki kobiet przy tuszy z mężczyznami „przystojnymi”. Już sam tytuł nie zabrzmiał dobrze, choć później uznano, że jest on po prostu źle sformułowany, co ciekawe, i to stwierdzenie PnŚ nie przypadło do gustu. Koniec końców produkcja śniadaniówki uznała, iż widzowie niewłaściwie zinterpretowali materiał.

PnŚ: fanpage programu w ogniu krytyki

Dyskusję wszczęli oburzeni rozmową przeprowadzoną w „Pytaniu na Śniadanie” internauci. Komentarzy pod postem reklamującym ostatni odcinek Pnś zabrało się na tyle dużo, że do odpowiedzi poczuł wywołany sam administrator strony na Facebooku.

Coraz bardziej zaskakujące te wasze tematy. Co ma do tego wygląd? (…) Myślałam, że te durne stereotypy już dawno zostały zapomniane.

Czego wy uczycie w tej telewizji? Potem zdziwienie, że w szkole się wyśmiewają przez wygląd czy ubranie (…).

– grzmieli internauci w komentarzach.

Pytanie na Śniadanie odpowiada

Dopiero po czasie jeden z komentarzy doczekał się odpowiedzi od PnŚ. Nakręcacie dalej sami. Czy to ważne, czy ktoś jest, szczupły, czy bardziej przy kości? Ogarnijcie się w końcu – pisała jedna z fanek programu.

Administrator fanpage’a odpowiedział następująco: Pani też słabo zrozumiała tę rozmowę? Omawialiśmy pytanie tych, którzy wyśmiewają tę panią. Nie zgadzamy się z takim traktowaniem, o tym była ta rozmowa – odpisała redakcja PnŚ.

Jednak i odpowiedź programu Telewizji Publicznej nie pozostała bez odpowiedzi. Szybko pojawiły się kolejne wątki pod pierwotnym komentarzem od fani. Internauci pisali, że redakcja nie ma racji oraz, że błędnie odczytuje reakcję swoich widzów. Bowiem sama ilość krytyki ma być już wystarczającym dowodem na to, że tytuł, a może nawet sama koncepcja na temat jest źle dobrana. Czy tak jest, to już pozostawiamy Waszej ocenie.

źródło: WP.pl

  1. Poznali się w TVP. Oboje są już po rozwodzie. Będzie ślub
  2. Beata Tadla zdobyła się na poruszające wyznanie. Dziennikarka uczyniła to dla szczytnej sprawy

Zobacz również: