Jarosław Jakimowicz
zdj. Polskie Radio 24 Youtube

Nie żyje mama Jarosława Jakimowicza. Prezenter Telewizji Polskiej poinformował o tym fakcie w smutnym poście za pośrednictwem Instagrama. 

Jarosław Jakimowicz informuje o śmierci swojej mamy

W którym poście na Instagramie, który zamieścił dziś Jarosław Jakimowicz czytamy, że właśnie zmarła jego mama. Prezenter TVP nie zdecydował się ujawnić wielu szczegółów, jednak zdecydował się na bardzo osobiste wyznanie, dotyczące swojej rodziny.

„Najczęściej irytowało mnie jak ktoś komunikuje w na FB albo insta ,że odszedł mu ktoś bliski ,albo zdjęcia typu to ja i mój welflon bo leżę w szpitalu.” – zaczął swój wpis Jarosław Jakimowicz, co już oznaczało, że ma do przekazania smutną wiadomość. I tak niestety się stało.

„Ale….. Ci ,którzy chociaż raz słuchali rozmowy ze mną na temat rodzinny wiedzą, że ja zawsze, bez emocjonalnie powtarzałem. Moi rodzice to moi dziadkowie. Ojca nie poznałem nigdy a Babcia ,którą nazywałem Mamą wychowywała mnie od urodzenia.” – dodaje prezenter Telewizji Polskiej.

„Matka która mnie urodziła była,ale jakoś obok. Dzisiaj dostałem informację,że właśnie umarła………. i dziwne to dla mnie i niezrozumiałe i zaskakujące bo ciężko mi jakoś,smutno i mam łzy w oczach” – czytamy.

„Ale to wszystko jest dziwnie skonstruowane” – kończy swój wpis Jarosław Jakimowicz. Pod jego wpisem, bez względu na sympatię do niego, płyną szczere i głębokie wyrazy wsparcia. „Kondolencje”, „Jarku najszczersze wyrazy współczucia”, „Słowa niewiele pomogą… Jest mi strasznie przykro…składam wyrazy współczucia”, „Panie Jarku,nie wszystkie swoje uczucia potrafimy zrozumieć. Życzę spokoju ducha i znalezienia ukojenia. Śmierć zawsze wywołuje w nas emocje. Niech spoczywa w pokoju”, „Rzadko, a prawie wcale się z panem nie zgadzam, ale dziś składam wyrazy współczucia” – czytamy w jednych z naprawdę wielu komentarzy, które zasypują dziś profil Jarosława Jakimowicza na Instagramie.

Zobacz również: