tragedia na weselu

Z pewnością „Ślub od pierwszego wejrzenia” budzi ogromne emocje. Nie inaczej było w przypadku ostatniego, niedawno zakończonego sezonu. Tym bardziej, że w świetle najnowszych doniesień medialnych, eksperci pracujący przy show zupełnie nie popisali się.

„Ślub od pierwszego wejrzenia” zakończył się niespodzianką

Tradycyjnie w ostatniej edycji programu obserwowaliśmy relacje między trzema małżeństwami. Zgodnie z zasadami, zupełnie obcych sobie ludzi w pary małżeńskie dobrali psycholodzy pracujący przy show „Ślub od pierwszego wejrzenia”.

Niewątpliwie wybory eksperów zbulwerowały widzów. Fani formatu niemal od razu  skrytykowali dobór poszczególnych osób w pary. Co ciekawe, małżeństwo Igi i Karola rozpadło się wraz z zakończeniem programu. Z kolei Laura i Maciej rozstali się po około 2 tygodniach od ostatniego odcinka show. Jedynie związek Izy i Kamila zdołał przetrwać próbę czasu. Warto zaznaczyć, iż dziś to właśnie oni jako jedyni uczestnicy show „Ślub od pierwszego wejrzenia” nadal są parą.

O ile rozstania obcych sobie ludzi nie są czymś nadzwyczajnym w „Ślub od pierwszego wejrzenia”, to najnowsze wieści są dość zaskakujące. Wydaje się, że informacje te mogą przedstawić w nieco niekorzystnym świetle umiejętności psychologów pracujących przy show. Przynajmniej takie jest zdanie części internautów.

O co konkretnie chodzi? Otóż jak pokazało życie, psycholodzy z show „Ślub od pierwszego wejrzenia” połączyli w pary nie te osoby co trzeba. Właśnie wyszło na jaw, iż Laura i Karol są prawdopodobnie razem. Wskazywałoby na to zdjęcie, które zrobiono im w jednym z centrow handlowych. Niewątpliwie na fotografii widać, jak uczestnicy 5. edycji show trzymają się za ręce.

Pod zdjęciem pojawiło się wiele komentarzy fanów show. „Fajnie, pasują do siebie. Życzę im dużo szczęścia”, „A jak go widziałam w lustrze na zdjęciu u Laury, to mi mówili, żem głupia”, „Pasowali do siebie od początku. Tak powinno być” – cieszą się internauci. Warto podkreślić, że część osób krytycznie odniosła się do ekspertów programu „Ślub od pierwszego wejrzenia”. Według użytkowników zananego portalu psycholodzy po prostu nie popisali się. „Jeśli to prawda to eksperci się popisali”, „Chcę zobaczyć mine Mosaka”, „Myślę, że ekspertom osoby się pomyliły” – czytamy w komentarzach.

Źródło: Pudelek

  1. Jarosław Jakimowicz ostro o Paradzie Równości. „KONIEC ŚWIATA”
  2. Wojciech Kowalczyk zaatakował Bońka. Ostry komentarz przed meczem z Hiszpanią
  3. Zawaliła się szkoła. Tragiczny bilans katastrofy budowlanej, są ofiary i ranni

Zobacz również: