Jarosław Jakimowicz

Wczoraj ulicami a także w centrum Warszawy przeszła Parada Równości. Całkowicie przypadkowo w jej bliskich okolicach znalazł się prezenter TVP, Jarosław Jakimowicz. To, co zobaczył, doprowadziło go do głębokiej refleksji. Jakimowicz zamieścił na swoim Instagramie wymowny komentarz. Spuentował wszystko słowami „KONIEC ŚWIATA”.

Wymowny komentarz Jakimowicza o Paradzie Równości

Wczoraj od godziny 15:00 ulicami Warszawy maszerowała Parada Równości. Polacy są podzieleni w sprawie takich parad i afiszowania się swoją orientacją seksualną. Dlatego, nie może dziwić, że komentarz, o który pokusił się Jarosław Jakimowicz z TVP wywołał aż tak wiele emocji i skrajnych odczuć.

Jak napisał sam Jakimowicz na Instagramie, wczoraj postanowił zjeść chłodnik na mieście. Kiedy skończył się nim delektować, wyszedł z lokalu i przypadkowo natrafił na Paradę Równości, która maszerowała tuż za jego plecami. Co zobaczył i poczuł prezenter Telewizji Polskiej?

„Mam 100 procent pewności ,że obcy są wśród nas.” – rozpoczął swój wpis Jarosław Jakimowicz. „Uwierzcie mi ,że nie chodzi mi o to ,że chłopak może kochać chłopaka albo dziewczyna , dziewczynę. Ale co ci młodzi ludzie robią z siebie? NIKT NIE MUSI BYC PIĘKNYM I IDEALNYM ‼️ ZAZNACZAM ♥️ ale jak widzę to jest wyścig: im kto mniej urodziwy to jeszcze większe ufo z siebie robi ‼️ja już nie mogę rozpoznać kto z kim idzie, to jest KOSMOS‼️” – dodaje po chwili na swoim Instagramie.

To jeszcze nie koniec wpisu Jarosława Jakimowicza. „To nie chodzi o odmienność płciową, ale to są ewidentne zaburzenia osobowości. Politycy którzy wykorzystują tych młodych ludzi w pędzie do swojego dobicia się do koryta powinni być potężnie ukarani ‼️/ karierę na słabych chcesz robić Trzaskowski, nieładnie ,ale zemści się to wcześniej czy później/ KONIEC ŚWIATA.” – czytamy.

Co ciekawe, niektóre osoby komentarz Jakimowicza rozwścieczył, a niektórzy internauci zgadzają się ze słowami prezentera Telewizji Polskiej. „Panie Jarku, ja na szczęście tego nie widzę na żywo. To są uroki życia na prowincji.”, „Takie czasy….ci, co się nie afiszują, żyją sobie po cichu to nie muszą się obnosić ze swoją miłością przed całym światem bo jest im to do niczego nie potrzebne, szanuję takie osoby odmienne, bo nie mają potrzeby robić z siebie celebryty ani jakiegoś „dziwadła” bo jest to modne i na czasie -bycie o odmiennej orientacji seksualnej..”, „W 100% popieram Panie Jarku”. – czytamy opinie internautów na temat Parady Równości, ale też w odniesieniu do samego komentarza Jarosława Jakimowicza.

Zobacz również: