źródło: Facebook/Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie

Ktokolwiek widział: zaginęła 14-letnia Nikola Kałat. Nastolatka miała wyjechać z domu rowerem. Do tej pory nie wróciła. Do akcji poszukiwawczej zaangażowano już policję. Jednak rodzina dziewczyny szuka też pomocy w sieci.

W mediach społecznościowych pojawiły się wpisy ze zdjęciami i opisem 14-letniej Nikoli. Między innymi taki post pojawił się też na popularnej stronie „Ktokolwiek wdział, ktokolwiek wie”.

Nikola Kałat zaginęła. Rodzina prosi o pomoc

Dziewczyna miała wyjść z domu wczoraj 14 czerwca. Zaniepokojona rodzina zawiadomiła już policję. 14-latka pochodzi Krążkowa w gminie Sława (woj. lubuskie). Jak przekazują najbliżsi wyjechała ona z domu na zielono-białym rowerze typu damka w kierunku Krzepielowa. Od tamtego czasu nie da się z nią skontaktować. Nie wiadomo też, gdzie może ona przebywać.

Sławska Policja otrzymała zawiadomienie, że Nikola uciekła z domu, bowiem tak twierdzą jej rodzice. Zarówno policja, jak i najbliżsi dziewczyny prowadzą poszukiwania również przez internet. W mediach społecznościowych pojawiły się zdjęcia nastolatki, a także opis jej wyglądu.

Nikola ma około 160 cm wzrostu i jest szczupłej budowy ciała. „Włosy ciemne, długie za ramiona. Oczy piwne, nosi okulary. Ma charakterystyczny pieprzyk na lewym policzku. Ubrana była w długie sportowe spodnie koloru czarnego z dwoma białymi paskami, koszulkę czarną z napisem VANS, białe sportowe buty. Zabrała z domu czarny plecak z napisem VANS” – czytamy w informacji podanej przez stronę KPP Wschowa.

Każdy, kto miałby jakiekolwiek informacje na tema miejsca pobytu zaginionej proszony jest o niezwłoczne zgłoszenie się do najbliższej jednostki policyjnej lub bezpośrednio na Komendę Powiatowej Policji we Wschowie. Zawiadomienie można też zgłosić pod numerem 47 79 43 211 lub 112.

źródło: RadioZet.pl/Facebook

  1. Skrajnie nieodpowiedzialne zachowanie matki. Miała pod opieką trójkę dzieci
  2. Matka oskarżona o zabójstwo dwumiesięcznej córki. To, co z nią robiła, przekracza ludzkie pojęcie

Zobacz również: