wojna na Ukrainie

Trudno uwierzyć w to, co wydarzyło się w centrum Londynu. W biały dzień, na ulicy pełnej ludzi, doszło do walki z użyciem maczet, noży, a nawet młotka. Ludzie będący świadkami tego zdarzenia nie kryli swojego przerażenia. Oto szczegóły tego szokującego incydentu.

Policja szuka uczestników bójki w centrum miasta

Do mrożącego krew w żyłach zdarzenia doszło w środę po południu na Greenwich Street w Londynie. Oczom zszokowanych przechodniów i mieszkańców pobliskich bloków ukazał się przerażający widok.

Otóż na ulicy pełnej ludzi doszło do walki na maczety, noże i młotek. Udział w bójce miały wziąć cztery osoby. Osamotniony mężczyzna walczył aż z trzema napastnikami. Wystraszeni świadkowie zajścia krzyczeli, starając się w ten sposób zmusić walczących do zakończenia bójki.

Co ciekawe, w mediach pojawiło się nagranie z tego incydentu. Widzimy na nim mężczyznę bez koszulki i butów, który samotnie odpiera ataki napastników. Poza tym, wyraźnie widać, iż wiele osób obserwowało walkę z balkonów znajdujacych się w okolicznych blokach.

O całym zdarzeniu poinformowało m.in. BBC News. Stacja przekazała, iż zaatakowany mężczyzna znajduje się w szpitalu. Jego stan jest krytyczny. Ofiara ma wiele ran kłutych na całym ciele. „To był szokujący incydent, który miał miejsce w biały dzień przed domami spokojnych ludzi. Ranny mężczyzna walczy o życie w szpitalu” – popotwierdził doniesienia stacji inspektor Dave Ryan z Metropolitan Police Service.

Niestety póki co funkcjonariusze policji nie zdołali dowiedzieć się, kim byli trzej napastnicy. Londyńska policja poprosiła nawet o pomoc osoby, które były świadkami walki. „Potrzeba współpracy całego społeczeństwa, aby powstrzymać te akty przemocy. Prosimy o kontakt wszystkich, którzy mają informacje lub inne nagrania tego incydentu” – zaapelowali stróże prawa. Warto podkreślić, iż wszelkie informacje można przekazywać również anonimowo.

Zobacz również: