foto: kobieta.pl/Instagram/fitlajf

W internecie huczy od plotek na temat rzekomego powstania filmu opartego na biografii Anny Przybylskiej. A to za sprawą internetowego wpisu, a głównie zdjęcia dodanego przez aktorkę Adrianę Kalską. Czy faktycznie jest szansa, że taka produkcja się ukaże?

Powstanie film o Annie Przybylskiej? Jedno zdjęcie wywołało burzę – swiatseriali.pl, Adriana Kalska zagra Przybylską? Pokazała się w tajemniczej charakteryzacji – plotek.pl, Adriana Kalska wywołała poruszenie jednym zdjęciem – viva.pl. Takie nagłówki i wiele innych ukazały się w polskim internecie w ciągu ostatnich kilku godzin.

[irp]

Adriana Kalska jednym zdjęciem wywołała medialną burzę

Adriana Kolska znana szerzej fanom serialu „M jak Miłość” Telewizji Polskiej udostępniła dziś na swoim instagramowym profilu zdjęcie. Fotografia okazała się tyle wyjątkowa, że wyszła na nim łudząco podobnie do tak uwielbianej przez Polaków Anny Przybylskiej.

Pojawiła się pod postem fala komentarzy na temat podobieństwa obu aktorek. Sytuację spotęgował komentarz, również aktora, Huberta Podgórksiego. Szybko pojawiła się również odpowiedź Adriany Kalskiej, która wywołała falę hipotez. Jedną z najpopularniejszych – tej którą podłapały media – była ta o powstaniu nowego filmu na podstawie biografii Anny Przybylskiej.

[irp]

Czyli powstanie film o Annie Przybylskiej?

W tym miejscu warto zaznaczyć, że reakcja polskich portali była nad wyraz przesadzona. Potwierdziła to Adriana Kalska w kolejnej odpowiedzi pod swoim postem. Przyjrzyjmy, że internetowej konwersacji Kalskiej z Podgórskim.

– W końcu robicie ten film o Przybylskiej

– Heh jo [red.”yo” po kaszubsku „tak”]

– Rozpętałeś medialną burzę heh to teraz się tłumacz. Ludziska wyluzujcie. Rozwinę skrót myślowy heh jo…na pewno. Pole do interpretacji równie szerokie. Tyle w temacie. Bardzo nudno jak się okazuje

– Wiedziałem, ze się dadzą nabrać hihiiiiiiiii

Co prawda to wciąż nie rozwiewa w 100 procentach wątpliwości co do powstania mniemanego filmu, jednak studzi nieco emocje internautów. Wiele portali sugeruje też, że rzeczone zdjęcie Kalskiej jest właśnie fotografią wykonaną na planie produkcji o Przybylskiej. Jedno jest pewne, jeśli taka produkcja wystartowałaby pełną parą, twórcy nie obeszliby się bez odpowiedniej zapowiedzi i promocji.

źródło: Instagram

[irp]

Zobacz również: