Olaf Lubaszenko już po operacji. Aktor przeszedł niemałą matamorfozę.

Olaf Lubaszenko wychodzi na prostą. Aktor jest już po operacji, której jednak szczegółów sam aktor nie zdradził. Widać jednak, że czuje się coraz lepiej, co chętnie pokazuje w social mediach. Pod jego ostatnim zdjęciem pojawił się ogrom pozytywnych komentarzy.

52-letni Lubaszenko od dłuższego czasu zmagał się z poważanymi konsekwencjami cukrzycy, przez to też sporo przytył. Aktor również również ma problemy związane z depresją. Przełom nastąpił już pod koniec ubiegłego roku. Lubaszenko w większym stopniu zaczął pokazywać się publicznie. W listopadzie 2020 roku media obiegły zdjęcia odchudzonego Lubaszenki. Wówczas schudł on aż 80 kilogramów.

Jak się ukazuje aktor wciąż pracuje nad swoją sylwetką i regularnie dba o swoją dietę, dochodząc do zdrowia. Jak wspomnieliśmy Lubaszenko przeszedł również operacje na temat, których szczegółów on sam nie zdradził. Media spekulują jednak, że miała ona związek właśnie z usunięciem nadmiaru zbędnej tkanki tłuszczowej.

[irp]

Olaf Lubaszenko wrócił na media społecznościowe

Wrócił i najwyraźniej z dużo lepszym nastawieniem i wyraźnie dobrą energią. Jeden z ostatnich postów na jego instagramowym profilu jest tego najlepszym dowodem. Lubaszenko poinformował w nim, że jest on w trakcie rehabilitacji, poprosił również fanów o wsparcie. On sam za to zadeklarował, że w miarę możliwości będzie trzymać od teraz z nimi kontakt w mediach społecznościowych.

(…)Dochodzenie do formy w moim wypadku oznacz – oprócz ruchu i zmiany nawyków żywieniowych – także dwie planowane od dawna operacja. I właśnie w sobotę odbyła się druga z nich… Trzymajcie proszę kciuki za rehabilitację! A ja – mimo chwilowo ograniczonej mobilności – postaram się być z Wami w nieustającym kontakcie – napisał aktor pod postem na Instagramie.

źródło: WP.pl, Instagram

[irp]

Zobacz również: