pijana kobieta

Gliwice: 3-latek wypadł z okna z budynku przy ulicy Lipowej. Na miejscu już jest obecna policja i pogotowie. Służby wyjaśniają okoliczności zdarzenia.

Do zdarzenia doszło dziś 21 marca popołudniu. Policjanci dostali zgłoszenie po godz. 14.00, o czym informuje podinspektor Marek Słomski z Komendy w Gliwicach. Jako pierwszy o zdarzeniu poinformował „Dziennik Zachodni”.

Jak wynika z kolejnych informacji przekazanych przez policję dziecko w wieku 2-3 lat wypadło z okna na pierwszym piętrze. Służby nie podają jednak dokładnych informacji na temat płci dziecka.

„Dziecko było przytomne, zostało przewiezione do szpitala” – przekazał też w rozmowie dziennikarza DZ podinspektor Słomski.

Maluch natychmiast został przetransportowany do Górnośląskiego Centrum Zdrowia Dziecka w Katowicach, o czym z kolei informuje TVP Info. Jest ono w stanie stabilnym.

Według funkcjonariuszy wszystko wskazuje na to, że był to po prostu nieszczęśliwy wypadek. Rodzice dziecka cały czas przebywali w domu. Co więcej z podanych informacji byli także trzeźwi i nie mieli wcześniej problemów z prawem.

„Cały czas zbieramy materiał dowodowy, który zostanie przekazany prokuratorowi. To on zdecyduje o dalszych krokach w tej sprawie” – przekazał mł. asp. Krzysztof Pochwatka z Komendy Miejskiej Policji w Gliwicach.

źródło: RadioZET.pl, dziennikzachodni.pl, TVP Info

[irp]

Zobacz również: