wypadek
zdjęcie ilustracyjne, Policja.pl

Wstrząsające odkrycie w województwie świętokrzyskim. Doszło do niego w parku miejskim w Słupi. To powiat jędrzejowski. O wszystkim poinformowała Polska Agencja Prasowa, a policja na ten moment nie wyklucza żadnej możliwości. Co za tym idzie, pytań jest więcej, niż odpowiedzi.

W Słupi doszło do makabrycznego odkrycia w parku miejskim

W parku miejskim w Słupi (woj. świętokrzyskie), przypadkowy przechodzień natknął się na zwłoki. O wszystkim błyskawicznie zawiadomił policję. Mundurowi przybyli na miejsce zdarzenia tuż po zgłoszeniu i zajęli się zabezpieczaniem śladów. Szybko potem dojechał prokurator. Co jeszcze wiadomo o tej sprawie?

„Na miejscu prowadzone są czynności pod nadzorem Prokuratury Rejonowej w Jędrzejowie.” – przekazał Polskiej Agencji Prasowej, Michał Kwieciński, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Jędrzejowie tuż po tym, jak na miejsce dojechała policja i prokurator.

„Będziemy wyjaśniać, jak doszło do tego nieszczęśliwego zdarzenia. Nie wykluczamy żadnej możliwości.” – dodaje oficer prasowy. Na ten moment nie są znane żadne szczegóły poza tym, ze na zwłoki natrafił przypadkowy przechodzień oraz podstawowe informacje o denacie.

Policja ustaliła, że nieżyjący mężczyzna był mieszkańcem województwa dolnośląskiego i ma 26 lat. Nie wiadomo czy śmierć nastąpiła z przyczyn naturalnych czy też ktoś przyczynił się do tego albo mężczyzna targnął się na swoje życie. Jak podkreślił oficer prasowy, na ten moment ciężko cokolwiek więcej powiedzieć.

źródło: PAP

  1. Cztery doby poszukiwań zakończone. Nie żyje 7-latka. Przed śmiercią przeszła piekło
  2. Rząd ma kolejny problem ze szczepionkami. Właśnie to przyznali publicznie
  3. Z Krzysztofem Krawczykiem nie jest dobrze. Smutne doniesienia najbliższych piosenkarza

Zobacz również: