dziecko
zdjęcie ilustracyjne Pixabay

Wstrząsające wieści napłynęły do mediów w dniu dzisiejszym. Okazuje się, że poszukiwana od 4 dni 7-latka nie żyje. Ślady znalezione na jej ciele są jednoznaczne. Przed śmiercią przeszła prawdziwe piekło. Policja ujawnia szczegóły.

Nie żyje poszukiwana 7-latka. Wstrząsające szczegóły

O sprawie piszą dziś wszystkie ogólnopolskie portale internetowe. Choć cała sytuacja rozegrała się za naszą wschodnią granicą, na Ukrainie, to poruszeni są nią także Polacy. Łzy same cisną się do oczu.

Marija Borysowa zniknęła bez śladu w miniona niedzielę, wcześniej bawiła się z innymi dziećmi w niedalekiej okolicy swojego domu. Policjanci wraz z ochotnikami przez cztery doby prowadzili poszukiwania 7-latki. Niestety, zakończyły się najgorzej, jak mogły, a mianowicie ujawnieniem ciała dziewczynki. Szokujące są też szczegóły tego, w jaki sposób zginęła.

Ciało dziewczynki znaleziono w będącym w budowie pomieszczeniu gospodarczym. Zwłoki 7-latki były ukryte w worku. Ślady na ciele, które ujawnili biegli wskazują, że dziewczynka przed śmiercią została prawdopodobnie zgwałcona. Przyczyną śmierci dziewczynki było uduszenie. Póki co nie wiadomo, kto jest za to odpowiedzialny, ale według nieoficjalnych doniesień policja złapała trop.

Okazuje się, że budynek w którym znaleziono ciało dziewczynki został już przeszukany dwa dni wcześniej, jednak wówczas nie ujawniono tam zwłok. Rzeczniczka miejscowej policji poinformowała, że wszystko dlatego, że ciało zostało tam wniesione po przeszukaniu. Ktoś próbował „wykiwać” więc osoby, prowadzące poszukiwania zaginionej. tej chwili mundurowi koncentrują się na znalezieniu zabójcy dziewczynki. Mamy nadzieję, że osoba odpowiedzialna za tę straszliwą tragedię stanie przed wymiarem sprawiedliwości najszybciej, jak to tylko możliwe.

źródło: Radio ZET, Facebook, Pikio

  1. Z Krzysztofem Krawczykiem nie jest dobrze. Smutne doniesienia najbliższych piosenkarza
  2. Ciało noworodka znalezione na… wysypisku śmieci. Wstrząsającego odkrycia dokonała pracownica
  3. Pacjentka zmarła po zaszczepieniu AstraZenecą. Kraj wstrzymuje szczepienia

Zobacz również: