Krystian Wieczorek
fot. Instagram

Krystian Wieczorek to jeden z najpopularniejszych aktorów „M jak miłość”. Mecenas Andrzej Budzyński w ostatnich odcinkach jest pierwszoplanową postacią. Aktor w rozmowie z „Show” potwierdził ustalenia Super Expressu. „Przyszedł ten moment, że wracanie do domu jest ważniejsze niż wracanie do hotelu.” – mówi Wieczorek.

Krystian Wieczorek odchodzi z hitu TVP

Od razu uspokajamy, fani „M jak miłość” mogą spać spokojnie. Krystian Wieczorek nie rezygnuje z odgrywania roli mecenasa Andrzeja Budzyńskiego, a odchodzi z innego serialu Telewizji Polskiej.

„Zgłosił nam, że dostał rolę w nowej produkcji konkurencyjnej stacji.” – wyjaśnił Sławomir Jóźwik, producent serialu „Komisarz Alex” na łamach Super Expressu odejście Wieczorka. Krystian rezygnuje z roli komisarza Piotra Górskiego, a w jego miejsce pojawi się inni aktor. Warto przypomnieć, że Krystian Wieczorek był już trzecim aktorem, wcielającym się w rolę opiekuna psa Komisarza Alexa.

Sam aktor o powodach odejścia z serialu „Komisarz Alex” opowiedział na łamach gazety „Show”. Okazuje się, że przyczyną rezygnacji z roli nie jest tylko i wyłącznie inna propozycja serialowa, ale przede wszystkim sprawy rodzinne.

„Mam małe dziecko, rodzinę i bycie marynarzem w Łodzi przez cztery lata było zabieraniem czasu mojej rodzinie.” – przyznał Krystian Wieczorek. „Przyszedł ten moment, że wracanie do domu jest ważniejsze niż wracanie do hotelu. Nie chciałem składać mojej rodziny na ołtarzu aktorstwa. To była bardzo przemyślana decyzja.” – dodaje uwielbiany przez widzów aktor.

Jak widać, Krystian Wieczorek nie rezygnuje z „M jak miłość”, wbrew plotkom, które od pewnego czasu krążyły po internecie. Fani najpopularniejszego serialu w Polsce mogą spać spokojnie. A wszyscy Ci, którzy uwielbiają „Komisarza Alexa” będą musieli przyzwyczaić się do nowego aktora w jednej z głównych ról. Będzie nim Wojciech Czerwiński, który także pojawiał się na łamach „M jak miłość”.

źródło: Show, Super Express

  1. Nie żyje czteroosobowa rodzina. Policja pod nadzorem prokuratora wyjaśnia okoliczności
  2. Wymowna reakcja Justyny Żyły po sukcesie Piotra. Spadły na nią gromy. Zobaczcie
  3. Polscy naukowcy znaleźli kolejne mutacje koronawirusa. Ilość przeraża. Co o nich wiemy?

Zobacz również: