Muniek Staszczyk
fot. Instagram

Kto z nas nie zna Muńka Staszczyka? To prawdziwa ikona polskiej muzyki, a zwłaszcza punk rocka. Co prawda zespół T. Love zawiesił działalność w 2017 roku, ale w 2022 roku Muniek Staszczyk planuje reaktywację grupy. Teraz jednak pojawiły się komplikacje. Wokalista przeżywa trudne chwile.

Muniek Staszczyk prosi o modlitwę i wsparcie

Zaskakujący, a zarazem poruszający apel Muńka Staszczyka pojawił się w jego social mediach. Jak dobrze wiemy, półtora roku temu Muniek zmagał się z poważnymi kłopotami zdrowotnymi. Przed planowaną trasą koncertową w Londynie, już podczas pobytu na Wyspach doznał wylewu.

Dzięki szybkiej reakcji lekarzy udało się uratować zdrowie, a także życie Muńka Staszczyka. Tym razem jednak kłopoty zdrowotne dopadły jego ojca. Dlatego też Muniek Staszczyk prosi za pośrednictwem swoich mediów społecznościowych wszystkich o modlitwę i o wsparcie.

Co się dzieje z tatą Muńka Staszczyka? Wokalista opisał wszystko na fanpage’u zespołu T. Love. Zamieścił tam także zdjęcie ze swoim ojcem, Tomaszem Staszczykiem.

Okazuje się, że 86-letni tata Muńka zmagał się z ciężkim zakażeniem koronawirusem. Jak sam Muniek pisze, jego tata cudem przeżył, a teraz jest w trakcie powrotu do zdrowia. Dlatego też prosi wszystkich o modlitwę, aby wszystko przebiegło zgodnie z planem.

„Mój 86-letni Tata przeżył cudem koronawirusa. Teraz jest w trakcie rekonwalescencji. Proszę wszystkich T.Przyjaciół o modlitwę i wsparcie dla Tomasza Staszczyka. Dziękuję.” – czytamy w oryginalnym wpisie Muńka.

Pod wpisem Muńka Staszczyka pojawiło się wiele komentarzy z wyrazami wsparcia i modlitwą. „Życzę dla taty dużo siły i zdrowia. Trzymajcie się chłopaki i niech silniejszy opiekuje się słabszym.”, „Najpiękniejszy widok dla syna to uśmiech jego Ojca. Niech dobry Bóg czuwa i ześle opiekuńcze Anioły, które będą strzegły Pana Tatę. Wspomnę w modlitwie.”, „Dużo zdrowia dla taty Kiedyś rodzice opiekowali się nami A teraz my choć trochę musimy im pomóc dużo dużo zdrowia panowie A dobro kiedyś. do nas wróci.” – piszą Internauci.

źródło: Facebook, Pomponik

  1. Uwielbiany aktor odchodzi z hitu TVP. Decyzja podyktowana sprawami rodzinnymi
  2. Nie żyje czteroosobowa rodzina. Policja pod nadzorem prokuratora wyjaśnia okoliczności
  3. Wymowna reakcja Justyny Żyły po sukcesie Piotra. Spadły na nią gromy. Zobaczcie

Zobacz również: