Muniek Staszczyk
fot. Instagram

Kto z nas nie zna Muńka Staszczyka? To prawdziwa ikona polskiej muzyki, a zwłaszcza punk rocka. Co prawda zespół T. Love zawiesił działalność w 2017 roku, ale w 2022 roku Muniek Staszczyk planuje reaktywację grupy. Teraz jednak pojawiły się komplikacje. Wokalista przeżywa trudne chwile.

Muniek Staszczyk prosi o modlitwę i wsparcie

Zaskakujący, a zarazem poruszający apel Muńka Staszczyka pojawił się w jego social mediach. Jak dobrze wiemy, półtora roku temu Muniek zmagał się z poważnymi kłopotami zdrowotnymi. Przed planowaną trasą koncertową w Londynie, już podczas pobytu na Wyspach doznał wylewu.

Dzięki szybkiej reakcji lekarzy udało się uratować zdrowie, a także życie Muńka Staszczyka. Tym razem jednak kłopoty zdrowotne dopadły jego ojca. Dlatego też Muniek Staszczyk prosi za pośrednictwem swoich mediów społecznościowych wszystkich o modlitwę i o wsparcie.

Co się dzieje z tatą Muńka Staszczyka? Wokalista opisał wszystko na fanpage’u zespołu T. Love. Zamieścił tam także zdjęcie ze swoim ojcem, Tomaszem Staszczykiem.

Okazuje się, że 86-letni tata Muńka zmagał się z ciężkim zakażeniem koronawirusem. Jak sam Muniek pisze, jego tata cudem przeżył, a teraz jest w trakcie powrotu do zdrowia. Dlatego też prosi wszystkich o modlitwę, aby wszystko przebiegło zgodnie z planem.

„Mój 86-letni Tata przeżył cudem koronawirusa. Teraz jest w trakcie rekonwalescencji. Proszę wszystkich T.Przyjaciół o modlitwę i wsparcie dla Tomasza Staszczyka. Dziękuję.” – czytamy w oryginalnym wpisie Muńka.

Pod wpisem Muńka Staszczyka pojawiło się wiele komentarzy z wyrazami wsparcia i modlitwą. „Życzę dla taty dużo siły i zdrowia. Trzymajcie się chłopaki i niech silniejszy opiekuje się słabszym.”, „Najpiękniejszy widok dla syna to uśmiech jego Ojca. Niech dobry Bóg czuwa i ześle opiekuńcze Anioły, które będą strzegły Pana Tatę. Wspomnę w modlitwie.”, „Dużo zdrowia dla taty Kiedyś rodzice opiekowali się nami A teraz my choć trochę musimy im pomóc dużo dużo zdrowia panowie A dobro kiedyś. do nas wróci.” – piszą Internauci.

źródło: Facebook, Pomponik

  1. Uwielbiany aktor odchodzi z hitu TVP. Decyzja podyktowana sprawami rodzinnymi
  2. Nie żyje czteroosobowa rodzina. Policja pod nadzorem prokuratora wyjaśnia okoliczności
  3. Wymowna reakcja Justyny Żyły po sukcesie Piotra. Spadły na nią gromy. Zobaczcie