Ciekawość tego jak mieszkają gwiazdy nieraz jest silniejsza od nas samych. Kasia Tusk najwyraźniej jest bardzo zadowolona ze swojego mieszkania, bowiem bardzo często chwali się nim na portalach społecznościowych.

Kasia Tusk prowadzi dość popularny blok lifestylowy, a także ma swoją markę odzieżową. Tym samym nasuwa się wniosek, iż smykałkę do kreatywnych projektów córka polityka ma. Zarówno na swojej stronie, jak i na Instagramie jest dużo zdjęć jej mieszkania.

Co prawda fakt, iż zarówno ona jak i jej blog stały się popularne Kasia Tusk zawdzięcza ojcu. Kiedy Donald Tusk objął stanowisko premiera, media zainteresowały się jej osobą, tym samym szybko rozpowszechniając wieść o jej pasji. Samo to, że w mediach jest nazywana Kasią – nie Katarzyną – również zawdzięcza się jej ojcu.

[irp]

Jak mieszka Kasia Tusk?

Tego czy mieszkanie Kasi Tusk jest urządzone z gustem czy też to kwestia subiektywna. Można jedynie powiedzieć, iż lubuje się ona przede wszystkim w jasnych wnętrzach i stylu retro – co w zasadzie jest dość popularne ostatnimi czasy. W podobnym stylu jest urządzone mieszkanie blogerki modowej Jessici Mercedes czy aktorki Julii Wieniawy. A wam jak się podoba?

[irp]

źródło: Instagram

Zobacz również: