The Voice Kids

„The Voice Kids” to kolejny program TVP, w którym zajdą zmiany. Właśnie wyszło na jaw, iż do talent show wróci jeden z ulubieńców widzów. Co ciekawe, jego rola w telewizyjnym hicie będzie dość zaskakująca.

„The Voice Kids” z nowym prowadzącym

Niewątpliwie program, którego celem jest wyszukiwanie i promowanie uzdolnionych muzycznie dzieciaków, należy do jednych z najchętniej oglądanych pozycji w ramówce TVP. Nie powinno to dziwić. W końcu to od udziału w „The Voice Kids” karierę w polskim show biznesie rozpoczęły Roksana Węgiel czy Viki Gabor.

Właśnie okazało się, że popularnego programu nie poprowadzi już jeden z jego dotychczasowych prowadzących. Z talent show żegna się Jan Dąbrowski. Co ciekawe, znamy już nazwisko jego następcy. Trzeba przyznać, że wybór producentów „The Voice Kids” jest dość zaskakujący.

Jak dowiedzieliśmy się z Instagrama oraz „Pytania na śniadanie”, nowym gospodarzem show zostanie Oliwier Szot. Z pewnością, wielbiciele programu doskonale pamiętają tego 13-latka. Przypomnijmy, iż chłopiec był jednym z uczestników 2. edycji „The Voice Kids”.

Niewątpliwie Oliwier zapadł w pamięć fanów show, nie tylko dzięki wspaniałemu wykonaniu piosenki „Ulepimy dziś bałwana”, ale również przez swoje nienaganne maniery oraz olbrzymi urok osobisty. Prawdopodobnie z tego powodu wybór twórców „The Voice Kids” padł na chłopca.

Warto dodać, iż o swoim powrocie do show w roli współprowadzącego opowiedział sam Oliwier Szot. „Chcę przed bitwami i finałem odstresowywać uczestników programu, by nie mieli tremy. Moim przepisem na to jest np. chodzenie w kółko przez 10 minut” – przyznał w „Pytaniu na śniadanie” 13-latek.

Jak nie trudno się domyśleć, wielbiciele „The Voice Kids” żywo zareagowali na informację o nowym gospodarzu programu. W większości były to pozytywne komentarze. „Będzie brakować Jasia ale na pewno super go zastąpisz”, „Nie mogę się doczekać!! A Ty będziesz na pewno super komentatorem” – zachwycali się użytkownicy Instagrama.

Źródło: Plejada, Instagram

Zobacz również: