Odkąd Łukasz Szumowski przestał pełnić funkcję ministra zdrowia, jako „zwykły” poseł wzbudza dużo mniejsze zainteresowanie mediów. Jednym ostatnio postanowili o nim przypomnieć paparazzi Super Expressu. Do sieci trafiły zdjęcia posiadłości Szumowskiego.

No tak – Szumowski niemal zniknął z mediów. przynajmniej takie odnosi się wrażenie po dwóch latach piastowania przez niego stanowiska ministra zdrowia, kiedy w nagłówkach jego nazwisko pojawiało się niemal codziennie. Ostatnio zrobiło się o nim nieco głośniej kiedy to pojawił się na spotkaniu z lekarzami razem z Mateuszem Morawieckim.

Teraz jednak głośno jest o czymś zupełnie nie związanym z jego profesją. Otóż wspomniany Super Express opublikował zdjęcia domu Łukasza Szumowskiego. Jak się okazuje poseł zdecydowanie nie gustuje w typowym miejskim zgiełku. Szczerze mówiąc bardzo w guście Jarosława Kaczyńskiego, którego dom również został niedawno pokazany w mediach [ZOBACZ WIĘCEJ].

[irp]

Jak mieszka Łukasz Szumowski? [FOTO]

Dom położony jest wśród ogromnych drzew, zaś sam budynek od bramy dzieli długość sporego podjazdu. Nie dało to dużego pola manewru fotografom. Jak donosi SE położony jest na warszawskim osiedlu Anin.”Tu jest spokojnie niemal jak na wsi” – stwierdził SE. Fakt faktem sam dom też nie należy do małych i nie mieszka tam jedynie poseł, a również rodzice i brat z rodziną.

Ponadto „posiadłość jest skutecznie osłonięta przed oczami wścibskich, a podwórza pilnuje pies” – czytamy w SE. Jak widać po zdjęciach Szumowski nie był zbyt zadowolony z wizyty fotografów, więc z pewnością „zabezpieczenia” się przydały.

źródło: Super Express

[irp]

Zobacz również: