Ogrom gwiazd polskiego show biznesu zdecydowało się pożegnać Krzysztofa Kowalewskiego również w mediach społecznościowych. Także Małgorzata Kożuchowska. Post aktorki na Instagramie – nie do końca wiedzieć czemu – stał się jednym najgłośniejszych w mediach.

Informacja o tym, że odszedł kolejny z wybitnych aktorów polskich obiegła krajowe media w sobotę. Krzysztof Kowalewski zmarł w wieku 83 lat [Czytaj więcej]. Słynne role aktora zarówno te komediowe, jak i bardziej poważne mocno zapadły w pamięć Polaków, również tych sławnych.

[irp]

Małgorzata Kożuchowska żegna Kowalewskiego

Aktorka podzieliła się na Instagramie kadrem z filmu Proceder Michała Węgrzyna z 2019 roku. Wspomina w opisie, iż wówczas w roli „Łysej” miał okazję wyjść za postać graną przez Krzysztofa Kowalewskiego. Dodaje również jakie cechy dojrzała podczas kilkukrotnej współpracy ze słynnym aktorem; inteligencja, poczucie humoru, łagodność i bezpretensjonalność.
„Krzysztof Kowalewski. Inteligencja. Poczucie humoru. Łagodność i bezpretensjonalność. Kilka razy miałam zaszczyt spotkać się z Krzysztofem na planie, a w filmie Proceder nawet wyjść za niego za mąż… Do zobaczenia w lepszym świecie Panie Krzysztofie” – czytamy w opisie.

Mnóstwo pozytywnej energii wzbudziło to u fanów obserwujących aktorkę na Instagramie. Niemal 18 tysięcy polubień zebrał jej wpis, komentarzy również nie brakowało. Kowalewski był jednym z tych aktorów, do którego – jak widać po samych komentarzach – polscy widzowie niezwykle szanowali.

„Tam w niebie szykuje się chyba duży spektakl, bo w ostatnim czasie tyłu wspaniałych aktorów odeszło” – czytamy w najpopularniejszym pod wpisem aktorki komentarzu.

„Za dużo ludzi już odeszło w tym roku, niech spoczywa w pokoju” – pisał z profilu fanclubu Kożuchowskiej internauta. 
„To jest To pokolenie mocnych i dobrych ludzi” – zwraca uwagę kolejny komentarz.
[irp]
[irp]

Zobacz również: