Instagram: https://www.instagram.com/authentic_julga/?hl=pl

 Najstarsza córka Królikowskich zaszczepiona. Jak donoszą media młoda aktorka została zaszczepiona dwukrotnie. Skąd Julia Królikowska miała taką możliwość? Wbrew wszelkim podejrzeniom, wszystko odbyło się uczciwie.

Córki Pawła Królikowskiego i Małgorzaty Ostrowskiej-Królikowskiej zaszczepiła się przeciwko covid-19 dwukrotnie. Drugą dawkę szczepionki przyjęła wczoraj, 3. lutego.

W świetle ostatnich afer związanych z Warszawskim Uniwersytetem Medycznym pierwsze doniesienia o zaszczepieniu Julii Królikowskiej wzbudziły spore dyskusje. W stolicy niedawno szczepiono poza kolejnością osoby znane, co bardzo wzburzyło nastroje wielu Polaków. Szybko jednak pojawiły się tłumaczenia ze strony Królikowskich.

[irp]

Julia Królikowska poza kolejką? Nic podobnego

Jak wiadomo pierwszą, docelową grupą do zaszczepienia jest tzw. grupa „0”. Należą do niej przede wszystkim pracownicy służby zdrowia, osoby starsze, a także w następnej turze nauczyciele i wykładowcy.

Jako, że Julia Królikowska jest znana Polakom przede wszystkim z roli w serialu „Klan”. Głównie dlatego kojarzy się ją z zawodem aktora. Jest jednak pewien szczegół, o którym wielu nie wie. A jest on kluczowy w całej sprawie.

Julia Królikowska Jest obecnie studentką IV roku medycyny Wydziału Lekarskiego Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Stąd też córka aktorów miało prawo do szczepienia wraz z grupą „0”.

Co więcej 22-latka wcale nie ukrywała faktu, że się zaszczepiła. Informacja o tym pojawiła się na jej Instagramie.

[irp]

Zobacz również: