Instagram: https://www.instagram.com/authentic_julga/?hl=pl

 Najstarsza córka Królikowskich zaszczepiona. Jak donoszą media młoda aktorka została zaszczepiona dwukrotnie. Skąd Julia Królikowska miała taką możliwość? Wbrew wszelkim podejrzeniom, wszystko odbyło się uczciwie.

Córki Pawła Królikowskiego i Małgorzaty Ostrowskiej-Królikowskiej zaszczepiła się przeciwko covid-19 dwukrotnie. Drugą dawkę szczepionki przyjęła wczoraj, 3. lutego.

W świetle ostatnich afer związanych z Warszawskim Uniwersytetem Medycznym pierwsze doniesienia o zaszczepieniu Julii Królikowskiej wzbudziły spore dyskusje. W stolicy niedawno szczepiono poza kolejnością osoby znane, co bardzo wzburzyło nastroje wielu Polaków. Szybko jednak pojawiły się tłumaczenia ze strony Królikowskich.

ZOBACZ!  Przerażające sceny w domu Beaty Kozidrak. Wszystko wyjawił jej przyjaciel

Julia Królikowska poza kolejką? Nic podobnego

Jak wiadomo pierwszą, docelową grupą do zaszczepienia jest tzw. grupa „0”. Należą do niej przede wszystkim pracownicy służby zdrowia, osoby starsze, a także w następnej turze nauczyciele i wykładowcy.

Jako, że Julia Królikowska jest znana Polakom przede wszystkim z roli w serialu „Klan”. Głównie dlatego kojarzy się ją z zawodem aktora. Jest jednak pewien szczegół, o którym wielu nie wie. A jest on kluczowy w całej sprawie.

Julia Królikowska Jest obecnie studentką IV roku medycyny Wydziału Lekarskiego Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Stąd też córka aktorów miało prawo do szczepienia wraz z grupą „0”.

Co więcej 22-latka wcale nie ukrywała faktu, że się zaszczepiła. Informacja o tym pojawiła się na jej Instagramie.

ZOBACZ!  Zbigniew Zamachowski zupełnie sobie nie radzi. Córka aktora ruszyła z pomocą

Zobacz również: