Dowiedzieliśmy się, że zmarł dziś kolejny główny aktor ze słynnego już serialu Polsatu „Świat według Kiepskich” – Ryszard Kotys. Przeżyjmy to jeszcze raz – oto najlepsze sceny z udziałem postaci Kotysa – Paździochem. 

Ostatnio fani „Kiepskich” mają naprawdę trudny czas. Całkiem niedawno odszedł aktor Dariusz Gnatowski, grający serialowego „Boczka”. Teraz odszedł równie lubiany Ryszard Kotys, serialowy Paździoch [CZYTAJ WIĘCEJ].

Wszystko na to wskazuje, iż przy takim obrocie spraw istnieją małe szanse, aby serial powrócił na antenę Polsatu z nowymi odcinkami. Chyba, że twórcy obmyślą nową obsadę i całkowicie odświeżą wizerunek produkcji. Tylko czekać jednak, aż spadnie tym samym oglądalność pod argumentem „to już nie to samo”. A więc wrócimy jeszcze raz do „starych, dobrych” odcinków z udziałem Mariana Paździocha.

Ryszard Kotys – najlepsze sceny ze „Świata według Kiepskich”

kto nie słyszał jeszcze przyśpiewki „Siekiera, motyka” z ust Mariana Paździocha ten musi to koniecznie to nadrobić. Bowiem jak niektórzy fani twierdzą sam ten utwór dość mocno zakorzenił się w serialu przez tyle lat.

I oto wracamy do ulubionej żony Mariana Paździocha – Haliny. Typowe dla niej dramatyzowanie i lament jej współmałżonka od lat już bawi widzów. Takiego małżeństwa to ze świeczką szukać!

Monologi w „Kiepskich” to kolejny aspekt uwielbiany przez fanów serialu. Cytować może nie będziemy, ze względu na niektóre słowa. Jednak, krótki film z pewnością zastąpi ten brak. Nawet lepiej.

I na koniec wisienka na torcie. Hit polskiego Internetu, czyli „Helena, mam zawał!”.

źródło: YouTube

Zobacz również: