Wojciech Szczęsny ma się czym pochwalić. W ostatnim meczu z Bologną Polak wykazał się, i to nie mało. Obecny bramkarz Juventusu bardzo mocno przyczynił się do wygranej. Zdjęcie Szczęsnego z rzeczonego meczu obiegło sieć.

W niedzielę odbył się mecz ligowy Juventus FC – Bologna FC, który zakończył się wynikiem 2:0 dla Juventusu. Sportowi dziennikarze niezwykle szczodrze ocenili grę Polaka, bowiem w skali od 1-10 uzyskał on średnio 7. Pochwał dla Szczęsnego również było dużo. M.in. wypowiedział się na jego temat trener zespołu Andrea Pirlo.

„Szczęsny to bardzo dobry i istotny dla nas piłkarz. On zawsze wie, jak być w pełnej gotowości, kiedy najbardziej go potrzebujemy” – stwierdził.

Przypomnijmy, ze podczas niedzielnego meczu, w bramce po drugiej stronie boiska również stanął Polak Łukasz Skorupski. Jak się okazuje obaj nasi zagraniczni reprezentanci wykazali się skutecznością. Batalię wygrał jednak Szczęsny.

[irp]

Wojciech Szczęsny bohaterem mema

Można powiedzieć, że tę „modę” na memy z udziałem Wojtka Szczęsnego zapoczątkowali Włosi. Zdjęcie uśmiechniętego bramkarza leżącego na murawie wzbudziło mnóstwo pozytywnych emocji. Szybko przełożyło się to też na ilość wirtualnych „lajków”. Prócz meczu, Szczęsny ma na koncie kolejny – może mniejszy, ale wciąż -sukces. W końcu nie każdy tak szybko zyskuje uznanie twórców memów!

https://twitter.com/DominikMucha/status/1353631513573793792?s=20

Polski Internet szybko podłapał ten trend. Memy z charakterystycznymi, zabawnymi podpisami zaczęły się piętrzyć na wszelkich forach internetowych. Takie zdjęcie pojawiło się nawet na twitterowym profilu Eleven Sports.

https://twitter.com/ELEVENSPORTSPL/status/1353609167232262144?s=20

[irp]

Zobacz również: