US media personality Kim Kardashian West (R) and husband US rapper Kanye West attend the WSJ Magazine 2019 Innovator Awards at MOMA on November 6, 2019 in New York City. (Photo by Angela Weiss / AFP)

Wszystkie światowe media na języki małżeństwo Kim Kardashian. Jak donoszą amerykańscy dziennikarze dotarli do informatora, która potwierdził wszelkie obawy co do związku słynnej pary.

Wszystko wręcz wskazuje na to, że szykuje się nam najgłośniejsze rozstanie gwiazd od lat. Dodajmy, że Kim Kardashian i Kanye West są małżeństwem już 2014 roku, a także mają czwórkę dzieci. Jak doni amerykański portal USA Weekly w związku słynnego rapera oraz najbardziej znanej celebrytki na świecie nie dzieje się dobrze, już od jakiegoś czasu. Jednak prawdziwy kryzys przyszedł tuż przed świętami, co zaważyło na trwałości ich związku.

Jak donosi – wspomniany – anonimowy informator między parą miało dojść do ostrej kłótni. Podczas wymiany zdań West najzwyczajniej przesadził, co spowodowało, iż Kim miała podjąć ostateczną decyzję o rozwodzie. Co prawda media zza oceanu piszą, iż celebrytka wstrzymuje się jeszcze ze złożeniem papierów, jednak daje to chyba złudną nadzieję fanom pary. Dodajmy także, że Kanye ma ogromne pretensje do zony, że ta zbyt dużo czasu poświęca ich dzieciom.

[irp]

Rozwód Kim Kardashian i Kanye Westa to koniec ery?

„To koniec pewnej ery dla popkultury” – tak piszą dziennikarze portalu spidersweb.pl. Określenie niezwykle trafne w tym przypadku. Kim i Kanye stworzyli niemal swoje uniwersum, które codziennie śledziło miliony zaciekawionych fanów z całego świata. Nic więc dziwnego, że informacja o ich rozstaniu zrobiła takie wrażenie.

Świat show biznesu wręcz oszalał na ich punkcie. Stąd też można wysunąć wniosek, iż mimo tego nie dadzą oni o sobie zapomnieć. Zwłaszcza, że – jak wynika z informacji zagranicznych mediów – oboje chcą się rozstać w zgodzie.

[irp]

[irp]

Zobacz również: