Wojciech Mann to jedna z tych osób, która wstrzela się w – nieco już oklepane – powiedzenie „znany i lubiany” w 100 procentach. To też zasługo jego długoletniej kariery w programie „Szansa na Sukces”. Od jakiegoś czasu jednak dziennikarz zmienił nieco swój wizerunek, czego owcem jest m.in. jego kolejne nagranie. U niego śmiech, to lekarstwo na wszystko.

Choć Wojciech Mann zmienił nieco kierunek swojej kariery, chyba wyszło mu to na dobre.  Odkąd zerwał współpracę z radiową Trójką, poświęcił się mocno działalności internetowej. warto dodać, że jednak kariery spikera nie zakończył, bowiem już od tego roku związał się jednak z Radiem Nowy Świat, gdzie wraz z nim przeniosło się też sporo jego słuchaczy.

[irp]

Wspomniana branża internetowa widać weszła w krew doświadczonemu dziennikarzowi. Pomimo całkiem imponującego już wieku Wojciech Mann świetna sprawdza się w Internecie. Z niewielką pomocą syna na swoim youtubowym kanale opatrzonym wdzięczną nazwą Gruba Rura zgromadził on – przez 9 miesięcy – już przeszło 12 tysięcy subskrypcji. Nie zapominajmy jednak, że dziennikarz udziela się także we wszelkich mediach społecznościowych.

Wojciech Mann „tłumaczy” obostrzenia na Sylwestra 2020

Ostatnimi czasy ulubioną rozrywką internautów są ironiczne żarty na temat kolejnych obostrzeń wprowadzanych przez premiera. Głównie objawia się to w postaci licznych memów, który – nie powiem – nieraz potrafią rozbawić.

Wojciech Mann zdaje się doskonale rozumie potrzeby Polaków. Krótko mówiąc – poczucia humoru nam nikt nie zabierze. Dziennikarz kierowany tą właśnie dewizą postanowił nagrać krótki film na temat najnowszych obostrzeń czy też zasad – jak kto woli. Nic dodać nic ująć.

[irp]

Warto dodać, że ogólnie film ten został na prawdę dobrze przyjęty. Co więcej zebrał mnóstwo komentarzy, bowiem niemal 800. Polubień i reakcji również internauci nie poskąpili.

Zobacz również: