Królowa Elżbieta II stan zdrowia

Od jakiegoś czasu zagraniczna prasa spekuluje na temat zdrowia Królowej Elżbiety II. Tym razem jednak dziennikarze są niemal pewni swego. Czy właśnie wypłynęła jedna z najpilniej strzeżonych tajemnic brytyjskiej rodziny królewskiej?

Stan zdrowia Królowej Elżbiety II owiany tajemnicą?

Dziennikarze magazynu „National Enquirer” twierdzą, że stan zdrowia Królowej Elżbiety II jest jedną, z najpilniej strzeżonych tajemnic rodziny królewskiej. Udało im się dotrzeć jednak do niepokojących informacji, mówiących o tym, że Królowa Elżbieta II jest poważnie chora. Czy wkrótce opuści tron?

Zdaniem wyżej wymienionych dziennikarzy, brytyjska monarchini choruje od dłuższego czasu i czuje się coraz gorzej, ale wszystko skrzętnie ukrywa przed opinią publiczną. O jej problemach mają wiedzieć wyłącznie członkowie rodziny oraz najbliżsi współpracownicy.

Ze względu na swój coraz gorszy stan zdrowia, Królowa Elżbieta II miała rozważać ustąpienie z tronu po raz pierwszy już na wiosnę 2020 roku. Była wówczas hospitalizowana w związku z niewydolnością serca. Wówczas do szpitala, zdaniem „National Enquirer” wezwany został Książę Karol. Syn usłyszał od Królowej Elżbiety II wstrząsającą informację, aby był „gotowy na wszystko”.

Zaawansowana wiekowo Królowa Elżbieta II znajduje się pod stałą opieką lekarską. Dziennikarze „National Enquirer” stawiają tezę, że opinia publiczna nie jest celowo informowana o aktualnym stanie zdrowia brytyjskiej monarchini. Dlatego, by nie wywoływać paniki w tak trudnym czasie, jakim jest pandemia koronawirusa.

Królowa Elżbieta II ma już 94 lata. Rzeczywiście, w ostatnim czasie można odnieść wrażenie, że w przestrzeni publicznej zdecydowanie jej mniej, niż zwykle. Czyżby potwierdzały się rewelacje „National Enquirer” o chorobie Elżbiety II? Oby nie. Przypomnijmy, że tron po Królowej Elżbiecie II przejmie jej syn Książę Karol lub wnuk Książe William. Wszyscy na Wyspach Brytyjskich a także fani rodziny królewskiej z całego świata liczą, że nie nastąpi to tak prędko, jak wieszczą tabloidy.

źródło: National Enquirer, Pomponik

[irp]

[irp]

Zobacz również: