Jasnowidz Krzysztof Jackowski

Najbardziej znany jasnowidz w Polsce, Krzysztof Jackowski postanowił przyjrzeć się, co wydarzy się w naszym kraju, a także na świecie w nadchodzącym 2021 roku. Niestety, ale  nie powiało zbytnim optymizmem, by nie użyć mocniejszych słów. Przeczytaj najnowszą wizję Jackowskiego.

Krzysztof Jackowski mówi, co stanie się w 2021 roku

Standardowo już, przy okazji kończącego się roku, Jasnowidz Jackowski postanowił zajrzeć w przysłowiową szklaną kulę i przewidzieć, co wydarzy się w nadchodzącym roku. Jasnowidz jest pewny swego, a jako kluczowe wskazał kilka wydarzeń.

Co ciekawe, tym razem wizja Jackowskiego nie odnosi się wyłącznie do wydarzeń, które w 2021 roku mają rozegrać się w Polsce, ale także na świecie.

Krzysztof Jackowski zobaczył dziwną rzecz odnośnie spodziewanego kryzysu gospodarczego i inflacji w Polsce. „Ja w moim poczuciu mówię wam, że przynajmniej w pierwszej połowie roku inflacji nie zobaczymy. Jeśli będzie, to będzie cząstkowa. Mało zauważalna. To będzie się działo dlatego, że my mamy nie widzieć tej inflacji. Mamy być skupieni na swoim stanie zdrowia” – wyznał jasnowidz.

Po chwili jednak Jasnowidz Jackowski wszedł na dużo bardziej kruchy grunt i zaczął wspominać o wieszczonym przez siebie już od dłuższego czasu konflikcie. „Obecnie mamy sytuację, która jest przedsionkiem do czegoś, co w przyszłości nazwiemy początkiem do konfliktu. Wszystko jest sklejone w 3,5 roku. 10 miesięcy już minęło. Liczę od marca. Sytuacja jest taka, że to jest rozwojowe (…) Lokalizowałem go, że jego początek będzie w 2021 roku” – wyjawił tajemniczo jasnowidz.

Jak widać, pierwsze wizje Jasnowidza Jackowskiego odnośnie nadchodzącego 2021 roku nie są optymistyczne. „Coś” będzie działo się z inflacją, a poza tym, zdaniem Jackowskiego, na świecie dojdzie do poważnego konfliktu. Prawdopodobnie mowa o konflikcie militarnym.

[irp]

[irp]

Zobacz również: