Edyta Górniak nagranie
Screenshot z serwisu Instagram. (zdjęcie podglądowe)

Nikt nie spodziewał się, że Edyta Górniak otworzy się w aż taki sposób. W okresie Świąt Bożego Narodzenia postanowiła wybaczyć tym wszystkim, którzy skrzywdzili ją w przeszłości. Przy okazji wyjawiła wiele, dotąd nieznanych faktów ze swojego życia. Przerażające.

Edyta Górniak mówi o trudnej przeszłości

Edyta Górniak postanowiła rozliczyć się ze swoją przeszłością na Instagramie. To właśnie w jednym z najbardziej popularnych serwisów społecznościowych pojawiło się nagranie, które poruszyło polski Internet. Na filmie piosenkarka postanowiła przebaczyć wszystkim oprawcom.

„Prawdopodobnie większość z was miała potworne, traumatyczne przeżycia w dzieciństwie. Przez brak miłości, odrzucenie, porzucenie, gwałty, wykorzystywanie, odpychanie, wszelkie różne… Każdy z was, kto to przez przeszedł i wziął z tego siłę i mądrość… nie miejcie już o to żalu” – apeluje do swoich fanów Edyta Górniak.

„Wybaczcie wszystkim, którzy was skrzywdzili. Oni byli zapewne naprowadzani przez siły ciemności, przez diabła, jeśli ktoś woli mówić na skróty. Bo wtedy, kiedy jesteśmy dziećmi, łatwo ukraść naszą duszą, obudzić w niej chęć mszczenia się przez całe nasze życie za to, jakie mieliśmy dzieciństwo. A my się nie musimy mścić. Trzeba wybaczyć wszystko, co było, iść do przodu” – dodaje Edyta Górniak.

[irp]

„Ja jestem przyzwyczajona do tego, że sobie radzę sama, ale w sobie. Wszystkiego doświadczyłam: upokorzenia, okradzenia, gwałtu… Tak, gwałtu… Prawdopodobnie większość z was miała potworne, traumatyczne przeżycia w dzieciństwie. Przez brak miłości, odrzucenie, porzucenie, gwałty, wykorzystywanie, odpychanie, wszelkie różne…” – wstrząsa opinią publiczną Górniak.

Jak widać, piosenkarka nie miała w życiu łatwo. Wstrząsające są zwłaszcza słowa mówiące o upokorzeniu czy gwałcie. Górniak ma traumatyczne przeżycia z dzieciństwa. „Jej ojciec zostawił ją i mamę, a ojczym bił i poniżał. Doszło nawet do tego, że jeden z jego kolegów miał ją molestować” – czytamy na stronie internetowej „Super Expressu”.

Piosenkarka postanowiła jednak wybaczyć wszystkim swoim oprawcom w okresie Świąt Bożego Narodzenia. Dlatego też głośno mówi, jak ważne jest przebaczenie. Jest emocjonalnie gotowa zmierzyć się z największymi traumami swojego życia.

źródło: Super Express, Jastrząb Post, Instagram, Popularne

[irp]

[irp]

Zobacz również: