Większość miłośników dobrych polskich seriali wciąż pozostają w niepewności czy powstanie kolejny sezon hitowego serialu „Ranczo”. Katarzyna Żak grająca słynną Solejukową ostatecznie rozwiała wątpliwości fanów.

Ranczo z marszu stało się niezwykle popularnym i cieszącym się ogromną sympatią widzów serialem. W miarę powstawania kolejnych sezonów, a była ich aż 10, produkcja TVP zyskiwała coraz większą aprobatę widzów. Zapewne między innymi dlatego Telewizja Polska zdecydowała się na stworzenia filmu „Ranczo Wilkowyje”. Po równie sporym sukcesie, co wersji epizodycznej, producenci tym bardziej upewnieni w swoim sukcesie podjęli się tworzenia dalszej części scenariusza.

[irp]

Głowni bohaterzy „Rancza” an dobre zdobyli serca widzów i zagościli w domach Polaków. Dziś po 4 latach od zakończenia produkcji serialu w oczach wielu ma już miano kultowego. Co więcej serial doczekał się swojej dystrybucji na platformie Netflix, co było kolejnym potwierdzeniem wielkiego sukcesu producentów. Katarzyna Żak, prywatnie żona Cezarego Żaka, grającego jednocześnie wójta i księdza we wsi Wilkowyje, jest jedną z wielu osób, który wręcz masowo dostaje pytania o kontynuację „Rancza”.

Czy Ranczo może doczekać się kontynuacji?

Po Pawła Królikowskiego wszelkie nadzieje na nakręcenie dalszych losów mieszkańców podlaskiej wsi prysł. Mimo to polskie media wciąż podtrzymywały nadzieję widzów na kolejne odcinki, wyciągając poszczególne wątki z wypowiedzi aktorów. Teraz jednak chyba na dobre wszelkie wątpliwości zostały rozwiane.

[irp]

Odpowiedzi na to nurtujące wielu pytanie otrzymał jeden z fanów serialu na Instagramie. Katarzyna Żak udostępniła w swojej relacji pierwsze pytania, powszechnie zwane w Internecie Q&A. Wspomniany, dociekliwy fan zadał konkretne pytanie o kontynuację „Rancza”. Wszystko wskazuje na to, że widzowie TVP będą musieli pocieszyć się pozostałymi dziesięcioma sezonami.

-Czy będzie jeszcze Ranczo? – padło w jednej z relacji.

-Chyba niestety nie ma to szans – odpowiedziała bez ogródek aktorka.

[irp]

Instagram, Katarzyna Żak [25.12.2020]

Zobacz również: