Marzena Kipiel-Sztuka
Kadr z serialu "Świat według kiepskich". Na nim Marzena Kipiel-Sztuka, jako Halina Kiepska.

Trzy tygodnie temu media obiegły wstrząsające informacje dotyczące gwiazdy, która w „Świecie według Kiepskich” wciela się w rolę Haliny Kiepskiej. Marzena Kipiel-Sztuka, bo o niej mowa, znalazła się na skraju ubóstwa. Jak sama wyznała, nie ma za co żyć, a sama nie ma źródła dochodu. Teraz jednak sytuacja odwróciła się o 180 stopni. Pomoc dla lubianej przez wszystkich aktorki nadeszła z najmniej spodziewanej strony.

Marzena Kipiel-Sztuka wstrząśnięta otrzymaną pomocą

Na naszym portalu mogliście przeczytać szczere wyznanie aktorki, w którym Marzena Kipiel-Sztuka w dramatycznych słowach zwróciła się do swoich fanów. Chodziło o jej sytuację finansową, która jeszcze przed kilkudziesięcioma dniami wyglądała po prostu fatalnie, by nie użyć mocniejszych słów.

Teraz jednak wszystko diametralnie się zmieniło. Gwiazda, która jeszcze na początku grudnia mówiła o tym, że nie będzie miała z czego żyć, za co kupić jedzenia, teraz może przynajmniej na pewien czas odetchnąć z ulgą.

„Do moich drzwi zapukała starsza, przemiła kobieta, której obuło się o uszy, że mam problemy finansowe. Nie chciałam przyjąć jej pomocy, bo teraz cały świat klepie biedę, a ja nie jestem nadzwyczajnym wyjątkiem” – wyznała Marzena Kipiel-Sztuka na łamach „Twojego Imperium”. W dalszej części jej wypowiedzi dowiadujemy się, jak dalej potoczyły się losy tego, co tu dużo ukrywać, niespodziewanego spotkania.

[irp]

„Pani Marysia nie dała się zbić z pantałyku” – mówi gwiazda „Świata według Kiepskich”. Marzena Kipiel-Sztuka otrzymała od tajemniczej Pani Marysi jedzenie. Dodatkowo, Związek Artystów Scen Polskich pomógł jej finansowo w opłaceniu zaległych rachunków.

Wobec powyższego, aktorka wcielająca się w rolę Halinki Kiepskiej przyznała, że ma spokój na najbliższe miesiące. Dzięki otrzymanej pomocy uda jej się przetrwać, a już wieszczyła najgorsze. Marzena Kipiel-Sztuka liczy też, że po nowym roku szybko wznowione zostaną nagrania do nowych odcinków „Świata według Kiepskich”, dzięki którym wróci jej źródło dochodu.

źródło: Twoje Imperium

[irp]

[irp]

Zobacz również: