Jarosław Kaczyński

Święta Bożego Narodzenia to czas życzeń. Swoje życzenia do wszystkich rodaków skierował właśnie Jarosław Kaczyński. Z ust wicepremiera a także prezesa Prawa i Sprawiedliwości padło sporo ciepłych słów. W tym to, że „jesteśmy jedną wielką rodziną”. Internautów zaciekawiło jednak coś innego, a mianowicie choinka, która widoczna była przez całe nagranie za plecami Kaczyńskiego. Chodzi dokładnie o bombki, wiszące na świątecznym drzewku. Szybko stały się hitem Internetu.

Jarosław Kaczyński składa życzenia, uwagę przykuwa jego choinka

Prezes Prawa i Sprawiedliwości, jak co roku złożył życzenia wszystkim Polakom. „Jestem przekonany, że przed Polską jest dobra i wielka przyszłość, ale musimy być cierpliwi, zdecydowani, kiedy trzeba zdyscyplinowani i przede wszystkim być razem. Boże Narodzenie to także święta jedności, która jest nam bardzo potrzebna. Jestem przekonany, że trudny czas mija – tego życzę wszystkim Polakom, niezależnie gdzie są, kim są, jakie mają poglądy, czym się od siebie różnią. Jesteśmy jedną wielką rodziną. Wierzę, że ta rodzina będzie częścią, ale bardzo ważną i samodzielną częścią, wielkiej europejskiej rodziny” – mówi do wszystkich rodaków Jarosław Kaczyński.

W tle za plecami Kaczyńskiego widoczna na nagraniu jest cały czas choinka. Świąteczne drzewko zostało przyozdobione z pewnością bardzo oryginalnymi bombkami. Dziś o nich mówi cały Internet. Podobizna kotka oraz napis „peace”. O ile pierwszej bombki po Jarosławie Kaczyńskim można było się spodziewać, to drugą, zaskoczył naprawdę wielu. Zobaczcie sami. Na samym końcu artykułu publikujemy też całe nagranie życzeń, które złożył Jarosław Kaczyński.

[irp]

[irp]

[irp]

[irp]

Zobacz również: