Jarosław Kaczyński

Święta Bożego Narodzenia to czas życzeń. Swoje życzenia do wszystkich rodaków skierował właśnie Jarosław Kaczyński. Z ust wicepremiera a także prezesa Prawa i Sprawiedliwości padło sporo ciepłych słów. W tym to, że „jesteśmy jedną wielką rodziną”. Internautów zaciekawiło jednak coś innego, a mianowicie choinka, która widoczna była przez całe nagranie za plecami Kaczyńskiego. Chodzi dokładnie o bombki, wiszące na świątecznym drzewku. Szybko stały się hitem Internetu.

Jarosław Kaczyński składa życzenia, uwagę przykuwa jego choinka

Prezes Prawa i Sprawiedliwości, jak co roku złożył życzenia wszystkim Polakom. „Jestem przekonany, że przed Polską jest dobra i wielka przyszłość, ale musimy być cierpliwi, zdecydowani, kiedy trzeba zdyscyplinowani i przede wszystkim być razem. Boże Narodzenie to także święta jedności, która jest nam bardzo potrzebna. Jestem przekonany, że trudny czas mija – tego życzę wszystkim Polakom, niezależnie gdzie są, kim są, jakie mają poglądy, czym się od siebie różnią. Jesteśmy jedną wielką rodziną. Wierzę, że ta rodzina będzie częścią, ale bardzo ważną i samodzielną częścią, wielkiej europejskiej rodziny” – mówi do wszystkich rodaków Jarosław Kaczyński.

W tle za plecami Kaczyńskiego widoczna na nagraniu jest cały czas choinka. Świąteczne drzewko zostało przyozdobione z pewnością bardzo oryginalnymi bombkami. Dziś o nich mówi cały Internet. Podobizna kotka oraz napis „peace”. O ile pierwszej bombki po Jarosławie Kaczyńskim można było się spodziewać, to drugą, zaskoczył naprawdę wielu. Zobaczcie sami. Na samym końcu artykułu publikujemy też całe nagranie życzeń, które złożył Jarosław Kaczyński.

ZOBACZ!  Sondaż CBOS zaskoczył wielu. Koalicja Obywatelska ostro w dół, PiS "rośnie"

ZOBACZ!  Donald Tusk mówi po niemiecku. Zwrócił się do jednego z polityków

ZOBACZ!  Polityk PiS kpi z obowiązujących obostrzeń? Wyjechał z rodziną w góry
ZOBACZ!  Donald Trump opuszcza Biały Dom. Co powiedział na odchodne?