Teresa Lipowska
Teresa Lipowska podczas wywiadu z jastrzabpost.pl

Teresa Lipowska to aktorka uwielbiana zarówno przez starsze, jak i młodsze pokolenie telewidzów. Kojarzona jest głównie z anteną TVP i serialem „M jak miłość”. Lata upływają, a Lipowska nadal świetnie radzi sobie na szklanym ekranie i rozkochuje w sobie kolejne pokolenia widzów. Jednak to, co teraz wyznała, wprowadziło w myśli jej fanów pewien niepokój.

Teresa Lipowska zasmuciła wielu swoich fanów

Teresa Lipowska ma 83 lata, a w serialu „M jak miłość” występuje od jego początku. Jako Barbara Mostowiak zadebiutowała w pierwszym odcinku „eMki” w 2000 roku. Od tego czasu grono jej fanów stale się powiększa. Wszyscy jednak sobie zdają sprawę, że Lipowskiej do końca kariery zostało już bliżej niż dalej. Wie też o tym ona sama. Nikt jednak nie spodziewał się, że zdecyduje się na aż tak szczere wyznanie o swojej przyszłości. W oczach jej fanów widać smutek.

„Największym moim marzeniem w życiu jest to, żeby nie być ciężarem dla dzieci moich, dla wnuków, żeby nie być zupełnie bezradna, bezsilna. Tego się boję. I proszę Boga tylko, żebym mogła do ostatniej chwili mogła być samowystarczalna” – wyznała Teresa Lipowska o tym, o czym marzy. To jednak nie wszystko. Dalsza część jej wypowiedzi dla „Magazynu ekspresu reporterów TVP” jest jeszcze bardziej przygnębiająca.

[irp]

„Jeżeli przyjdzie taki moment, że naprawdę nie dawałabym sobie rady, to oczywiście skorzystałabym na przykład z domu opieki” – przyznaje serialowa Barbara Mostowiak. O tym, jak widzi swoją, nazwijmy to „emeryturę” opowiedziała także na łamach „Super Expressu”. Gwiazda serialu „M jak miłość” rozważa na starość przeprowadzkę do Domu Artystów Weteranów Scen Polskich w Skolimowie.

„Miejsce jest fantastyczne, cudowne. Jeżeli, nie daj Boże, mi się zdarzy, że będę jakaś niepełnosprawna, to na pewno starość będę spędzała tutaj. Tu są moje koleżanki. Są tu osoby, z którymi mam wspomnienia” – zachwala to miejsce Teresa Lipowska.

Pani Teresie życzymy, żeby nie towarzyszyły jej takie rozważania, a ona sama cieszyła oczy telewidzów jak najdłużej. W „M jak miłość” jest prawdziwą gwiazdą. Postać Basi Mostowiak kochamy wszyscy.

[irp]

[irp]

źródło: Viva, Super Express

Zobacz również: