Teresa Lipowska
Teresa Lipowska podczas wywiadu z jastrzabpost.pl

Teresa Lipowska to aktorka uwielbiana zarówno przez starsze, jak i młodsze pokolenie telewidzów. Kojarzona jest głównie z anteną TVP i serialem „M jak miłość”. Lata upływają, a Lipowska nadal świetnie radzi sobie na szklanym ekranie i rozkochuje w sobie kolejne pokolenia widzów. Jednak to, co teraz wyznała, wprowadziło w myśli jej fanów pewien niepokój.

Teresa Lipowska zasmuciła wielu swoich fanów

Teresa Lipowska ma 83 lata, a w serialu „M jak miłość” występuje od jego początku. Jako Barbara Mostowiak zadebiutowała w pierwszym odcinku „eMki” w 2000 roku. Od tego czasu grono jej fanów stale się powiększa. Wszyscy jednak sobie zdają sprawę, że Lipowskiej do końca kariery zostało już bliżej niż dalej. Wie też o tym ona sama. Nikt jednak nie spodziewał się, że zdecyduje się na aż tak szczere wyznanie o swojej przyszłości. W oczach jej fanów widać smutek.

„Największym moim marzeniem w życiu jest to, żeby nie być ciężarem dla dzieci moich, dla wnuków, żeby nie być zupełnie bezradna, bezsilna. Tego się boję. I proszę Boga tylko, żebym mogła do ostatniej chwili mogła być samowystarczalna” – wyznała Teresa Lipowska o tym, o czym marzy. To jednak nie wszystko. Dalsza część jej wypowiedzi dla „Magazynu ekspresu reporterów TVP” jest jeszcze bardziej przygnębiająca.

ZOBACZ!  Niepokojące słowa Ewy Krawczyk. Wdowa po Krzysztofie Krawczyku nie radzi sobie

„Jeżeli przyjdzie taki moment, że naprawdę nie dawałabym sobie rady, to oczywiście skorzystałabym na przykład z domu opieki” – przyznaje serialowa Barbara Mostowiak. O tym, jak widzi swoją, nazwijmy to „emeryturę” opowiedziała także na łamach „Super Expressu”. Gwiazda serialu „M jak miłość” rozważa na starość przeprowadzkę do Domu Artystów Weteranów Scen Polskich w Skolimowie.

„Miejsce jest fantastyczne, cudowne. Jeżeli, nie daj Boże, mi się zdarzy, że będę jakaś niepełnosprawna, to na pewno starość będę spędzała tutaj. Tu są moje koleżanki. Są tu osoby, z którymi mam wspomnienia” – zachwala to miejsce Teresa Lipowska.

Pani Teresie życzymy, żeby nie towarzyszyły jej takie rozważania, a ona sama cieszyła oczy telewidzów jak najdłużej. W „M jak miłość” jest prawdziwą gwiazdą. Postać Basi Mostowiak kochamy wszyscy.

ZOBACZ!  Krystyna Kołodziejczyk nie żyje. Wybitna aktorka zmarła w wieku 82 lat
ZOBACZ!  Zbigniew Zamachowski zupełnie sobie nie radzi. Córka aktora ruszyła z pomocą

źródło: Viva, Super Express

Zobacz również: