Michał Wiśniewski

Michał Wiśniewski to legenda zespołu Ich Troje. Swego czasu głośno było nie tylko o jego występach scenicznych, ale głównie też za sprawą tego, co robił poza muzyczną sceną. Tym razem jest podobnie. Wiśniewski zadrwił sobie z kobiet, poprzez co spadł na niego spory gniew.

Michał Wiśniewski pod ostrzałem internautów

Niegdyś nie było dnia, aby o Michale Wiśniewskim nie rozpisywałaby się prasa i portale plotkarskie. Od jakiegoś czasu jego popularność nieco spadła, ale popularny „Wiśnia” co jakiś czas o sobie przypomina. Tak jest i tym razem.

Tuż przed Świętami Bożego Narodzenia Michał Wiśniewski zażartował sobie z kobiet. Muzyk, lider i założyciel Ich Troje znany jest z olbrzymiego dystansu do siebie i otaczającego świata. Teraz jednak, po komentarzach internautów da się zauważyć, że chyba, co najmniej delikatnie przeholował.

Michał Wiśniewski szokujący, zdaniem wielu osób wpis zamieścił na swoim Instastory. Możecie zobaczyć go poniżej.

[irp]

„W epoce wiktoriańskiej jedną z tradycji podczas świąt Bożego Narodzenia było przeproszenie swojego męża za przewinienia i grzechy popełnione podczas całego roku. Żony klękały i całowały swojego męża w rękę obiecując poprawę” – napisał Michał Wiśniewski.

Internauci są zaszokowani. Nikt nie wyobraża sobie, że ktoś w obecnych czasach może przytaczać takie nieludzkie przykłady. A Wy co o tym myślicie? Czy opinia Wiśniewskiego z przymrużeniem oka spodobała Wam się czy jednak „odleciał” za bardzo?

[irp]

Zobacz również: