The Voice Kids

The Voice of Poland to jeden z najpopularniejszych talent show w naszym kraju. Wiele wskazuje na to, że format nieprędko znudzi się telewidzom. Właśnie gruchnęła wieść, iż własze TVP chcą sprowadzić do programu wielką gwiazdę polskiej sceny muzycznej. 

The Voice of Poland z diwą polskiej muzyki?

Jacek Kurski wie jak podbić oglądalność stacji, którą kieruje. Poza sprawdzonymi formatami szef TVP inwestuje w nowe twarze, ale nie zapomina również o największych postaciach rodzimego show-biznesu. Popularny portal plotkarski donosi, iż z tego powodu zamierza sprowadzić do The Voice of Poland nową trenerkę.

Wiele wskazuje na to, że będzie nią Beata Kozidrak. Z pewnością nikomu nie trzeba przedstawiać wokalistki, która jest klasą sama w sobie. Złote płyty, tłumy na koncertach, a przede wszystkim ponad 40 lat na scenie mówią same za siebie.

Co ciekawe za liderką „Bajmu” przemawia głównie jej ogromna popularność. „Może zobaczymy ją w fotelu jurora „The Voice of Poland”. Od dawna fani się tego domagają, a producent programu od kilku lat dostaje dużo listów w tej sprawie” – twierdzi osoba związana z TVP.

[irp]

Według dziennikarzy presja ze strony widzów The Voice of Poland jest ogromna. Dlatego prezes puścił w niepamięć niepochlebne słowa Kozidrak na temat partii rządzącej oraz poparcie jakiego wokalistka udzieliła strajkującym kobietom. „Kurski wybaczył Beacie Kozidrak jej krytyczną wypowiedź o PiS. Przez długi czas był ban na nią na Woronicza, o czym pisały media. Jacek Kurski uznał, że ludzie już tego nie pamiętają, a Beata jest tak wielką gwiazdą, że warto ją mieć w TVP, dlatego niedawno wystąpiła w „Szansie na sukces” – opowiada informator portalu.

Chociaż informacja o udziale Beaty Kozidrak w The Voice of Poland to jeszcze nic pewnego, pojawiły się już doniesienia o możliwym wynagrodzeniu artystki. „W „The Voice” jeszcze nie ma rozmów, ale jest zielone światło ze strony Kurskiego, jeżeli chodzi o obecność Beaty w fotelu jurorskim. Beata za udział programie mogłaby zarobić około 300 tysięcy złotych, bo stawki bardzo jej spadły” – czytamy na łamach portalu.

Źródło: Plotek

[irp]

Zobacz również: