Michał Wiśniewski

Wstrząsające wyznanie gwiazdora zespołu „Ich Troje”. Michał Wiśniewski w stanie totalnego upojenia alkoholowego spadł ze schodów we własnym domu, a wszystkiemu przyglądał się jego syn. Piosenkarz w rozmowie z „Faktem” wraca do historii, która rozegrała się jakiś czas temu, ale jest lekcją dla wielu artystów, których może zgubić sława.

Michał Wiśniewski był wtedy kompletnie pijany

Lider zespołu „Ich Troje” przez wiele lat zmagał się z nałogiem alkoholowym. Dziś stroni od niego, a sam, jak przyznał jest „zaszyty”. Przed laty nie zawsze było jednak tak kolorowo, a Michał Wiśniewski co najmniej kilkukrotnie dał się ponieść mocnym trunkom. O jednej historii opowiedział na łamach portalu „Fakt.pl”.

Wydarzyła się wtedy, kiedy nad Wiśniewskim zebrało się mnóstwo czarnych chmur. Wpadł nie tylko w problemy alkoholowe, ale i tarapaty finansowe. Upił się do tego stopnia, że spadł ze schodów, a wszystkiemu przyglądał się jego syn i komornik, który akurat… przeprowadzał licytację w jego domu. Michał Wiśniewski był kompletnie pijany i niewiele brakowało, by doszło do tragedii. Co tu dużo ukrywać – upadki ze schodów są śmiertelnie niebezpieczne. Zwłaszcza w stanie upojenia alkoholowego.

[irp]

„(…) wywaliłem się na schodach, wywaliłem na siebie talerz z jedzeniem. Mój syn zobaczył mnie leżącego pijanego na ziemi w spaghetti. W międzyczasie działali komornicy, spisywali rzecz po rzeczy. Licytacje odbywają się u ciebie w domu” – opowiada o historii sprzed lat Michał Wiśniewski.

Dziś gwiazdor „Ich Troje” wyszedł już na prostą. Nie zapomina jednak o problemach z przeszłości. „Ja jestem zaszyty, więc nie grozi mi teraz topienie smutków w alkoholu. Ale dla innych ludzi, którzy mają problemy z piciem, to może być trudny czas. Ja nie piję od 6 lat” – mówił popularny „Wiśnia” na łamach portalu internetowego „Fakt.pl”.

Jego wspomnienia są więc dobrą lekcją dla tych, którzy stawiają pierwsze kroki w show-biznesie. Upadek może przyjść równie szybko, co pierwsze sukcesy. Nie każdy jednak zdoła się podnieść z dna. Wiśniewskiemu to się na szczęście udało.

źródło: Fakt

[irp]

[irp]

Zobacz również: