Doda

Na profilu Doroty Rabczewskiej w mediach społecznościowych zrobiło się nieco smutniej. Brakowało kontrowersyjnych treści, które tak bardzo podkręcają jej fanów, a Doda skupiła się na swoich problemach zdrowotnych. Dziś już wiemy, że Rabczewska usłyszała diagnozę i teraz, na swoim przykładzie, ostrzega innych ludzi. 

Doda wyjawia: „ja już odwrotu nie mam”

Wszystko rozpoczęło się na początku grudnia, kiedy to na profilu Rabczewskiej na Instagramie pojawiły się pierwsze, niepokojące sygnały. Doda przyznała wówczas, że zmaga się z tajemniczymi piskami w uszach. Problem był na tyle nie do wytrzymania, że Rabczewska musiała nawet zawiesić swoją aktywność zawodową. Na domiar złego, nikt nie wiedział, co jej jest. Do teraz.

Piski w uszach powodowały u Dody problemy z koncentracją a także silny ból głowy. Lekarze byli bezradni, a dopiero po szeregu konsultacji i wielu badaniach, udało się postawić trafną diagnozę.

Nie uwierzycie, ale winnym całej sytuacji okazał się aparat ortodontyczny. Zdaniem lekarzy, to on naruszył staw żuchwowo-skroniowy piosenkarki, przez co Doda odczuwała opisywane wyżej dolegliwości. Dziś gwiazda przyznaje, że założenie aparatu było błędem. „Aparaty ortodontyczne są dla ludzi, którzy na serio mają problemy, a nie kaprys” – mówi.

ZOBACZ!  Niepokojące słowa Ewy Krawczyk. Wdowa po Krzysztofie Krawczyku nie radzi sobie

Jednocześnie Dorota Rabczewska swoją historię traktuje jako lekcję dla fanów. „Powiem Wam jedno. Ja już odwrotu nie mam, ale Wy zastanówcie się sto razy” – przekazuje. Oczywiście Doda nie byłaby sobą, gdyby nie wbiła komuś szpilki.

Tym razem oberwało się ortodoncie, jednak w tej sytuacji, trudno dziwić się takiej reakcji Rabczewskiej. „Jeżeli Wasz ortodonta po tym, jak mówicie, że bardzo boli Was szczęka, mówi: pijcie melisę (…) to zmieńcie ortodontę” – dodaje piosenkarka.

ZOBACZ!  Krystyna Kołodziejczyk nie żyje. Wybitna aktorka zmarła w wieku 82 lat
ZOBACZ!  Zbigniew Zamachowski zupełnie sobie nie radzi. Córka aktora ruszyła z pomocą

A czy Wy kiedykolwiek mieliście podobne problemy z aparatem ortodontycznym? Przeszukując Internet natrafiliśmy na mnóstwo tego typu problemów. Aż dziwne, że nikt wcześniej nie potrafił poprawnie zdiagnozować problemu Dody i potrzebnych było aż tyle konsultacji i wnikliwych badań.

 

 

Zobacz również: