Jarosław Kaczyński

„Najwidoczniej wicepremier nie jest fanem ani Androida, ani iOS-u” – ironizuje dziennikarz Wirtualnej Polski. Media obiegło zdjęcie prezesa, który odebrał telefon. Czy było to takim zaskoczeniem? Jarosław Kaczyński w końcu ma swoje lata.

Jarosław Kaczyński już dawno przekroczył wiek emerytalny. Prezes Prawa i Sprawiedliwości pół roku temu skończył 71 lat. Wielu twierdzi, iż w takim wieku, a zwłaszcza będąc nim powinien odejść już na emeryturę.

[irp]

Polityk jednak całkiem dobrze się trzyma zarówno jak na swój wiek jak i swojej posady. Co więcej nigdy nie poruszał on tematu wieku emerytalnego. Chyba że 3 lata temu podczas posiedzenia, kiedy to przegłosowano jego obniżenie.

Jarosław Kaczyński przyłapany na rozmowie przez telefon

Polskie media w mig wyhaczyły ciekawy wątek z życia Kaczyńskiego. A mianowicie chodzi o telefon z jakiego korzysta polityk. Można powiedzieć, że model jakim się posługuje to nieśmiertelny klasyk, bowiem jest to słynna Nokia 3310. A dokładnie jej reedycja z 2017 roku.

[irp]

Jarosław Kaczyński zapewne nie jest jedynym fanem telefonów starszej generacji. Gro emerytów albo po prostu osób starszych w Polsce korzysta z urządzeń będących 100-procentową definicją słowa telefon.

Zasada jest prosta – ważne, żeby dzwonił. Prostota wygrywa – podstawowa przeglądarka, kalendarz czy chociażby latarka to wystarczające wyposażenie. Czasem można zagrać też w słynnego „węża’. Internet 5G czy filmy w HD to według wielu ludzi tylko dodatkowy, a i zbędny bajer.

foto: WP.pl

Zobacz również: