Rolnik szuka żony rozstanie

Wielbiciele programu „Rolnik szuka żony” są niepocieszeni. Wygląda na to, że niezwykle lubiani bohaterowie hitu TVP nie są już parą. Czy to naprawdę koniec burzliwego związku rolnika i jego ukochanej?

Fani programu „Rolnik szuka żony” mają powody do smutku

Z pewnością wielbiciele hitu TVP mogą liczyć na spore emocje podczas śledzenia kolejnych edycji programu „Rolnik szuka żony”. Każda z serii obfitowała w liczne zwroty akcji. Jedni uczestnicy niemalże od razu zyskiwali sobie ogromną sympatię widzów. Inni wprost przeciwnie narażali się na sporą krytykę.

W 6. edycji „Rolnik szuka żony” takimi osobami byli Ilona i Adrian. Para nie miała lekko. Może dlatego widzowie polubili ich aż tak mocno. Przypomnijmy, iż sporą „przeszkodą” na drodze do ich szczęścia okazała się matka Adriana. Kobieta była przeciwna temu, aby jej syn wiązał się z dziewczyną spoza ich regionu.

Ku uciesze widzów, Ilona i Adrian zostali jednak parą. Mało tego po programie zamieszkali razem w stajni zaadaptowanej na mieszkanie. Dla ukochanego kobieta przeprowadziła się nawet 300 kilometrów od swojego rodzinnego Wałbrzycha. Co prawda raz po raz w mediach społecznościowych pojawiała się informacja o kłótniach między bohaterami „Rolnik szuka żony”. Powiedzmy jednak szczerze, że w każdym związku bywają lepsze i gorsze dni.

[irp]

Niestety, w mediach właśnie pojawiła się przykra informacja. Popularny portal plotkarski donosi, że Ilona i Adrian rozstali się. O całej sytuacji dziennikarzy mieli poinformować sąsiedzi uczestników „Rolnik szuka żony”. „Pokłócili się tak bardzo, że Adrian z hukiem wyprowadził się z mieszkania, które wynajmował z Iloną na terenie pobliskiej stajni”, „Awantury zdarzały się tam już nie raz, sąsiedzi i znajomi zdążyli przywyknąć, ale najwidoczniej ta była ostatnia” – opowiadają mieszkańcy wsi, w której mieszka para.

Wieść niesie, że Adrian znowu zamieszkał z mamą w rodzinnym gospodarstwie. Czy to oznacza, że ulubieńcy widzów programu TVP rozstali się definitywnie? A może jest jeszcze jakaś szansa na to by wrócili do siebie? Z pewnością niejeden fan chciałby znowu zobaczyć razem Ilonę i Adriana.

Źródło: Pomponik

[irp]

Zobacz również: