Adam Małysz

Adam Małysz wciąż cieszy się olbrzymią popularnością. Mimo, że od Małyszomanii mijają kolejne lata, to nikt nie zapomina o „Orle z Wisły”. Małysz jest blisko kadry skoczków narciarskich, pracuje w Polskim Związku Narciarskim. Wcześniej próbował swoich sił w rajdach, a teraz odnalazł nową pasję. Na jednym ze zdjęć pochwalił się swoją nową „zabawką”.

Tak zamierza spędzać czas Adam Małysz

O tym, że Adam Małysz ma zamiłowanie do drogich zabawek wiemy wszyscy. Sam przecież aż pięciokrotnie uczestniczył w Rajdzie Dakar czy wystartował w Międzynarodowym Rajdzie Polski i Czech, gdzie zdobył najwyższy stopień podium. Jak widać, Małysz wciąż potrzebuje adrenaliny, mimo, że od zakończenia jego kariery skoczka narciarskiego minęło już sporo czasu.

Adam Małysz regularnie dba też o zdrowe odżywianie i kondycję, czego możemy przekonać się, śledząc jego profile w mediach społecznościowych. Teraz Małysz odnalazł nowy sposób na zabicie czasu. A tego, wiadomo, że kiedy nie jest już czynnym sportowcem, ma nieco więcej.

„Orzeł z Wisły” przesiadł się z samochodu rajdowego na rower. I to nie byle jaki. Jak informuje portal o2.pl, „cacko” ze zdjęcia poniżej kosztuje… około 40 tysięcy złotych! To cena, za jaką idzie kupić nowy samochód, a wielu marzy o używanym aucie w tym budżecie.

[irp]

Jednak Małyszowi, jak mało komu, należy się odrobina luksusu. Zasłużył sobie na to ciężką pracą i olbrzymimi sukcesami, które cała Polska przeżywała razem z nim na kanwie „Małyszomanii”.

[irp]

Adam Małysz jest już po pierwszych jazdach swoim nowym rowerem. Jak widać, zima mu nie straszna. „Powiem wam, że ten sprzęt wymiata” – przyznał były skoczek narciarski.

Jak widać, Małysz wciąż dba o kondycję i dobre odżywianie. Wystarczy spojrzeć też na kolejne zdjęcie i już widzimy, że „Orzeł z Wisły” dobrze się prowadzi.

[irp]

Zobacz również: