Książę Harry wraca

Aż nie chce się wierzyć w najnowsze wieści płynące zza oceanu. Książę Harry ma wrócić do Wielkiej Brytanii. Czy brytyjska rodzina królewska przyjmie niesfornych Sussexów?

Książę Harry znów zamieszka w Frogmore Cottage?

Nie ma tygodnia, aby w mediach nie pojawiała się jakaś informacja dotycząca rudowłosego wnuka królowej. Jednakże tym razem, najnowsze doniesienia są porażające. Okazuje się, iż Książę Harry i Meghan Markle chcą opuścić Stany Zjednoczone.

Przypomnijmy, iż Książęta Sussex zamieszkali w Los Angeles kilka miesięcy temu. Na początku roku, Książę Harry i jego małżonka niespodziewanie zrezygnowali z bycia wysokimi rangą członkami brytyjskiej monarchii. Podobno brytyjska rodzina królewska do tej pory ma im za złe fatalny styl w jakim to zrobili.

Początkowo Książę Harry nie mógł zdecydować się gdzie osiąść na dłużej wraz ze swoją rodziną. Jednak ostatecznie swoje miejsce na ziemi odnaleźli w Los Angeles. Książęca para zdecydowała się nawet na zakup luksusowej posiadłości w tym mieście. Tym samym, Sussexowie zamknęli usta osobom, które twierdziły, że wnuk królowej jest za oceanem nieszczęśliwy.

[irp]

Z tego powodu najnowsze wieści można nazwać „gromem z jasnego nieba”. W sieci pojawiła się informacja jakoby Książę Harry chciał wrócić do Wielkiej Brytanii na początku przyszłego roku. Doniesienia „Express UK” zdaje się potwierdzać informacja innego magazynu. „Vanity Fair” twierdzi, iż dawna posiadłość Sussexów jest już wolna, a rezydująca tam do tej pory Księżniczka Eugenia już się wyprowadziła.

To rzeczywiście zaskakująca wiadomość zważywszy, że domostwo Frogmore Cottage jest zlokalizowane niezwykle komfortowo dla kuzynki Harry’ego. Księżniczka, która spodziewa się swojego pierwszego dziecka, ma z posiadłości bardzo blisko do rezydencji swoich rodziców, czyli Sary Ferguson i Księcia Andrzeja.

Warto podkreślić, że rewelacje „Express UK” odbiły się szerokim echem w mediach społecznościowych. Wielbiciele monarchii już zacierają ręce na samą myśl, iż brytyjska rodzina królewska będzie wyglądać jak dawniej. Jednak czy aby ta radość nie jest przedwczesna? 

Póki co brytyjska rodzina królewska nie odniosła się do tych sensacyjnych wieści. Zatem pozostaje nam cierpliwie czekać. Bez wątpienia prędzej czy później dowiemy się ile jest prawdy w doniesieniach mediów.

Źródło: Plotek

[irp]

Zobacz również: