Piotr Żyła mieszkanie

Niewątpliwie Piotr Żyła to jedna z najbarwniejszych postaci polskich skoków narciarskich. Spore zainteresowanie budzą nie tylko jego wyniki sportowe, ale również życie prywatne. Zatem nie dziwi, iż z ogromnym zainteresowaniem spotkały się zdjęcia mieszkania popularnego skoczka. Furorę zrobiła zwłaszcza jedna fotografia.

Wielu chciałoby mieszkać jak Piotr Żyła 

Jak już wspomnieliśmy, życie popularnego „Wiewióra” jest przedmiotem zainteresowań wielu Polaków. Prawdopodobnie jest to spowodowane otwartością sportowca,a także ogromnym poczuciem humoru, którym dysponuje Żyła.

Do niedawna tematem numer 1 były niezbyt poprawne kontakty skoczka narciarskiego z jego byłą żoną. Trzeba przyznać, iż zwłaszcza Justyna Żyła nie zachowała się elegancko. Wydaje się, że niepotrzebnie publicznie opowiadała o swoich relacjach z Piotrem.

Nieco później opinia publiczna szeroko rozpisywała się o nowym związku gwiazdy sportu. Okazało się, iż Piotr Żyła układa sobie życie z nową partnerką. Mowa o modelce i gwieździe telewizji Marcelinie Ziętek. 

[irp]

Natomiast w tej chwili internauci ekscytują się mieszkaniem lubianego skoczka narciarskiego. Żyła pochwalił się wnętrzem, w jakim żyje na co dzień. Oczywiście pod zdjęciami niemalże natychmiast pojawiły się komentarze wielbicieli sportowca.

 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Post udostępniony przez Piotr Żyła (@piotr_zyla_official)

Co ciekawe z największym zainteresowaniem spotkała się fotografia która pokazuje salon Żyły. Niewątpliwie jedna rzecz zrobiła na użytkownikach Instagrama spore wrażenie.

 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Post udostępniony przez Piotr Żyła (@piotr_zyla_official)

Chodzi o ogromny telewizor i zestaw kina domowego. Przypuszczalnie Żyła wydał na taki sprzęt dość sporo pieniędzy. Oczywiście internauci to docenili. „Fajne kolumny”, „Taki pożyje”, „ale mosz hajfi Pieter”, „Kurła niezłe centrum dowodzenia”, „Idealne audio”, „Ty to se żyjesz chopie” – komplementowali fani.

Wydaje się, że taki luksusowy sprzęt audio w mieszkaniu skoczka narciarskiego nie powinien dziwić. Po pierwsze, od dłuższego czasu wiadomo, iż Piotr Żyła uwielbia grać na gitarze. Po drugie, sportowiec raczej nie może narzekać na brak środków finansowych. W końcu skoczek od wielu lat regularnie plasuje się w gronie najlepszych zawodników Pucharu Świata w skokach narciarskich.

[irp]

Zobacz również: