fot Artur Zawadzki/REPORTER N/z: Filip Chajzer

Filip Chajzer przez ostatni rok napytał sobie biedy u polskich widzów. Prezenter śniadaniówki TVN-u zaliczył kilka wpadek na antenie, ale i poza nią. Tym większym zaskoczeniem jest jaką kwotę wylicytowano za kolację w jego towarzystwie.

Jak wspomnieliśmy Chajzer, mimo znanego nazwiska taty nie cieszył się tak dużą sympatią jak on. Wspomniane przez nas wpadki gwiazdy stacji TVN nieraz ocierały się o dosyć poważne zarzuty wobec niego. Zwłaszcza jeśli jest on w końcu osobą publiczną, którą chociażby w programie śniadaniowym ogląda dziennie kilka tysięcy ludzi.

Trudno nie wspomnieć o fakcie sprzed kilku miesięcy, kiedy jeden z portali specjalizującym się w nowych trendach języka polskiego dodała do swojego słownika słowo „chajzerowanie” czy też „chajzerować”. Co oznacza ni mniej, ni więcej co „wybielanie po dużej gafie”.

[irp]

A skąd aukcja z udziałem Filipa Chajzera? Śpieszymy wyjaśnić. Jest to aukcja zorganizowana przez fundację „Mam marzenie” założonej przez Piotra Piwowarczyka przeszło 17 lat temu. W tym roku do akcji znów włączył się zespół Allegro. Prócz prezentera przyłączyło się do niej jeszcze kilka innych znanych twarzy polskiego show biznesu.

„Fundacja Mam Marzenie i Allegro po raz siódmy organizują ogólnopolską akcję o nazwie: „Kolacja Marzeń”. Każdy może pomóc licytując kolację z gwiazdą lub kupując cegiełkę. Dochód z akcji w całości zostanie przeznaczony na realizację marzeń podopiecznych Fundacji Mam Marzenie. Dzięki temu przeżyją niezapomniane chwile i choć na moment zapomną o cierpieniu, z którym borykają się na co dzień” – czytamy w opisie aukcj.

Filip Chajzer nie mógł się tym nie pochwalić

Jak się okazuje aukcja, w której można wylicytować kolację w towarzystwie Filipa Chajzera osiągnęła najwyższą kwotę ze wszystkich pozostałych. Akcja trwa do jutra do godziny 20, więc istnieje jeszcze szansa, że kolejna propozycja przebije obecnie widniejącą kwotę równą przeszło 10 tys. złotych.

[irp]

W zbiórce borą udział też inne gwiazdy. Między innymi aktorka Małgorzata Kożuchowska, szczypiornista Sławomir Szmal i tancerz Stefano Tarrazino. Co ciekawe żadna z tych aukcji nie przekroczyła na nawet połowy kwoty widniejącej przy aukcji prezentera TVN-u. Ponadto średnia wszystkich licytacji wynosi średnio 2 tys. złotych.

„Wiem, że nie wypada staremu grzybowi się wzruszać, ale to jest wzruszające na maxa 💁‍♂️. 19 osób licytuje kolację w moim towarzystwie, a na dwa dni przed zakończeniem aukcji na allegro.pl jest ona warta ponad 10.000 PLN… To super miłe, dziękuję wszystkim, którzy mieli właśnie takie a nie inne marzenie” – pisał Chajzer w swoim ostatnim wpisie na Instagramie.

Żartobliwie na końcu dodał tylko: „w takich pieniądzach chyba muszę przygotować jakiś program artystyczny🎨🤓💰”.

[irp]

Zobacz również: