Książę William jest chory
Foto: Instagram

Z pewnością Brytyjczycy są w szoku. Wszystko z powodu najnowszych doniesień wg których Książę William ma być śmiertelnie chory. Wstrząsające wieści mają pochodzić od osoby blisko związanej z brytyjską rodziną królewską. Co dalej z następcą tronu?

Książę William zmartwił poddanych 

Stan zdrowia wnuka królowej od zawsze budził wielkie zainteresowanie. Nie powinno to nikogo dziwić zwłaszcza, że Książę William w przyszłości zasiądzie na brytyjskim tronie. 

Przypomnijmy, iż nie tak dawno wyszło na jaw, iż Książę Cambridge był zakażony koronawirusem. Wówczas wielu poddanych poczuło niesmak. Okazało się, że Książę William przez kilka miesięcy utrzymywał ten fakt w tajemnicy. Rzekomo nie chciał wprowadzać paniki w społeczeństwie. Wnuk Królowej Elżbiety II wyznał prawdę dopiero po całkowitym wyleczeniu.

W tym kontekście sensacyjne wydają się kolejne doniesienia mediów. Zdaniem „National Enquirer” Książę William cierpi na śmiertelną chorobę. Dokładnie rzecz biorąc chodzi o nowotwór. 

[irp]

Co ciekawe, tym razem brytyjska rodzina królewska nie zamierza ukrywać całej prawdy przed poddanymi. „Szczegóły kryzysu zdrowotnego są utrzymywane w tajemnicy, a przekazywane do wiadomości publicznej mają być tylko niezbędne szczegóły” – twierdzą dziennikarze.

O tym, iż Książę William rzeczywiście podupadł na zdrowiu ma świadczyć również jego wygląd fizyczny. Zdaniem osób, które miały ostatnio kontakt z mężem Księżnej Kate, następca tronu faktycznie wygląda na zmęczonego i osłabionego.

To nie koniec sensacyjnych doniesień. Rezkomo nie cała brytyjska rodzina królewska została poinformowana o problemach zdrowotnych Księcia Cambridge. Podobno Książę Harry do tej pory nie wie o niczym. „William zabronił Kate mówić im o swoich problemach zdrowotnych. Nie chciał, by informacja przedostała się do amerykańskich mediów” – donosi „National Enquirer”.

Bez wątpienia informacje podane przez taboid wstrząsnęły wielbicielami Windsorów. Poddani z napięciem oczekują na potwierdzenie lub zaprzeczenie kontrowersyjnym doniesieniom prasy. Jednak czy brytyjska rodzina królewska zdecyduje się odnieść do niepokojacych wieści? Czy Książę William rzeczywiście ma raka?

Źródło: Pomponik

[irp]

Zobacz również: