Królowa Elżbieta II

Żadna rodzina nie wywołuje tak wielu emocji na całym świecie, jak Brytyjska Rodzina Królewska. Potwierdza się to za sprawą najnowszej publikacji „Good Housekeeping”. Dziennikarze dotarli do niepokojącego zachowania głowy królewskiej rodziny, którą jest oczywiście Królowa Elżbieta II. Czy to kolejna dziennikarska kaczka, czy jednak coś w tym jest? Oceńcie sami!

Królowa Elżbieta II zachowuje się niepokojąco?

Obok newsa, który wyszedł spod pióra „Good Housekeeping” nie można przejść obojętnie. Wygląda na to, że z zachowania Królowej Elżbiety II może być zadowolony wyłącznie Książę Karol. Pozostali członkowie brytyjskiej rodziny królewskiej już niekoniecznie.

  • Dziennikarze twierdzą, że Królowa Elżbieta II nierówno traktuje swoją rodzinę.
  • Względy u monarchini ma mieć jedynie Książę Karol.
  • Zobacz, na jakiej podstawie dziennikarze dotarli do takich rewelacji z królewskiego dworu.

[irp]

„Good Housekeeping”, na którego publikację powołuje się portal Plotek, twierdzi, że Królowa Elżbieta II od pewnego czasu zachowuje się niepokojąco względem swojej rodziny. Jej zachowanie wyraźnie sugeruje, że zaczyna nierówno traktować swoje dzieci. Wszystkiemu przyjrzał się ekspert od mowy ciała, a jego ustalenia zaskakują jeszcze bardziej.

Królowa Elżbieta II i Książę Filip są rodzicami czwórki dzieci – Księcia Karola, Księżniczki Anny, Księcia Edwarda oraz Księcia Andrzeja. Ekspert od mowy ciała wyjawił na łamach „Good Housekeeping”, że tylko Książę Karol może liczyć na specjalne traktowanie.

Tylko Książę Karol jest otoczony troską przez Królową Elżbietę?

Gazeta twierdzi, że to właśnie Karol jest ulubieńcem Królowej Elżbiety II. Zarówno ona sama, jak i on, odwzajemniają ciepłe relacje. „(…) Można stwierdzić, że Książę Karol wykorzystuje ten moment, by skontaktować się ze swoją matką. Patrząc bezpośrednio na nią, a nawet chłonąc jej zapach” – czytamy opinię eksperta ds. mowy ciała odnośnie momentów, w którym Książę Karol ściska Królową Elżbietę II.

[irp]

Takich zależności przytoczony przez powyższą gazetę ekspert nie znalazł już przy okazji stosunków Królowej Elżbiety II z innymi dziećmi. „Nawet jak trzymają się za ręce i całują, ich ciała wciąż pozostają daleko od siebie” – czytamy opinię na temat relacji Księżniczki Anny i monarchini. Podobnie sprawa ma się w przypadku Księcia Edwarda oraz Księcia Andrzeja, którym Królowa Elżbieta II, zdaniem „Good Housekeeping” nie poświęca należytej uwagi.

[irp]

Jak myślicie, czy coś w tym jest i dostrzegacie również faworyzowanie Księcia Karola przez Królową Elżbietę II? Czy to jednak kolejna dziennikarska kaczka i szukanie taniego rozgłosu?

źródło: Good Housekeeping, Plotek

Zobacz również: