Doda

Dorota Rabczewska doskonale wie, jak podkręcić zainteresowanie wokół własnej osoby. Trzeba albo zrobić coś nieszablonowego, albo kontrowersyjnego. Tym razem Doda postanowiła połączyć te dwie rzeczy i wrzuciła do sieci przerobione zdjęcie. Nie umknęło to uwadze fanów, a ich część jest wręcz zbulwersowana. Internautów szokuje także cytat pod zdjęciem, a „Dodzia” jak zwykle, podąża własną drogą. Zobaczcie, o co poszło.

Kogo przypomina Doda na tym zdjęciu? Uwaga, to przeróbka!

Dorota Rabczewska postanowiła, że upodobni się do Brigitte Bardot. Problem jednak w tym, że już na pierwszy rzut oka widać, że to nie stylizacja Rabczewskiej, a kiepskiej jakości przeróbka w jednym z programów graficznych. Dostrzegli to także jej fani, a na Dodę spadła lawina krytyki.

„Miałam napisać „ jak dwie krople wody „ ale po chwili zrozumiałam co tu się wydarzyło” – napisała jedna z obserwatorek Doroty Rabczewskiej.

Doda szokuje też podpisem pod zdjęciem. „Łatwiej obronić swoją cnotę przed mężczyznami, niż swoją opinię przed kobietami” – napisała Rabczewska. Część fanów wytyka jej, że kto jak kto, ale ona nie powinna stawiać się na równi z Bardot, a już na pewno nie z takimi cytatami.

[irp]

https://www.instagram.com/p/CIjBfFsBm-4/?utm_source=ig_embed

Kim jest Brigitte Bardot, na którą wirtualnie przerobiła się Doda? Zapewne większości z Was nie trzeba tego tłumaczyć, ale są też tu osoby młodsze, niekoniecznie kojarzące tę postać. Bardot to legendarna francuska modelka, piosenkarka a także aktorka. Uważana jest za ikonę seksapilu lat 50. i 60. XX wieku oraz jedną z największych gwiazd francuskiego kina.

Doda wywołała niemałe kontrowersje, a niektórzy fani są wręcz oburzeni, że porównuje się do takiej znakomitej postaci. Część fanów pochlebia jednak Dodzie. „Mega Cię cenie , ale do BB się nie porównuj. Bo to legenda i ty tez będziesz legenda i to do Ciebie będą się porównywać” – czytamy w jednym z komentarzy. Co o tym myślicie, po której stronie stajecie?

[irp]

Zobacz również: