Magdalena Ogórek

Magdalena Ogórek to bez wątpienia kobieta-orkiestra. Z niejednego pieca chleb jadła. Próbowała swoich sił w polityce, kiedy to w 2015 roku, z ramienia Sojuszu Lewicy Demokratycznej kandydowała na Urząd Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej. Obecnie realizuje się w pracy dziennikarskiej na antenie TVP Info, a w przeszłości błyszczała przed fotoreporterami. Właśnie teraz zdecydowała się powrócić do chwil młodości. Na jej Instagramie pojawiły się ujęcia z odważnej sesji zdjęciowej.

Magdalena Ogórek rozkochała w sobie miliony

Tak śmiało można stwierdzić po zdjęciach, które wylądowały na Instagramie Ogórek. Dziennikarka TVP Info zdecydowała się wrócić pamięcią do czasów, kiedy miała 21 lat i odważnie pozostała przed aparatem. Oj, wielu osobom z wrażenia opadną kopary.

Magdalena Ogórek zdecydowała się wrzucić do sieci kilka ujęć ze wspomnianej sesji. Warto zauważyć, że obecna dziennikarka TVP Info, a w przeszłości kandydatka w wyborach prezydenckich przybiera odważne pozy, a pod białą, obcisłą bluzką nie ma bielizny.

Można doskonale zobaczyć, jak wiele na przestrzeni lat zmieniła się Ogórek. Wówczas, jak zauważa wielu fanów, wyglądała jak nieśmiała dziewczynka. Obecnie to pewna siebie, twardo stąpająca po ziemi kobieta.

[irp]

Nie ma co ukrywać, Magdalena Ogórek takimi zdjęciami zaskoczyła wszystkich. Fani wręcz oszaleli na widok tych ujęć, a na zdjęcie popularnym „serduszkiem” zareagowała też jej koleżanka z TVP Info, Karolina Pajączkowska.

Jak Wam podoba się Magdalena Ogórek w takim wydaniu? Czy oprócz dziennikarstwa powinna jeszcze pozować? Mówi się, że kobieta, jak wino – im starsza tym lepsza, a o umiejętnościach „gry” przed kamerą nie zapomina się nigdy. Myślicie, że jest szansa, że Ogórek jeszcze da się namówić na sesje zdjęciowe? Po takim poście, z całą pewnością, otrzyma multum propozycji…

[irp]

Zobacz również: