Księżna Kate

Tego chyba nie spodziewał się nikt. Brytyjska prasa twierdzi, iż Księżna Kate spodziewa się kolejnego dziecka. Jednak to nie koniec sensacyjnych doniesień dotyczących żony Księcia Williama. Równie szokujace są szczegóły dotyczące ciąży Księżnej Cambridge.

Księżna Kate wraz z mężem będą mieli co robić

Przypomnijmy, iż regularnie w przestrzeni publicznej pojawiają się doniesienia o ciąży żony Księcia Williama. Póki co, wszystkie informacje okazywały się plotkami. Tym razem, Księżna Kate ma być rzeczywiście w ciąży.

Według magazynu „In Touch”, Książęta Cambridge długo starali się o kolejnego potomka. Chodzą słuchy, że podobno wnuk królowej i jego małżonka rozważali zapłonienie metodą in vitro. Na szczęście w końcu udało się. Księżna Kate zaszła w ciążę bez pomocy medyków.

Zdaniem źródła „In Touch”, brytyjska rodzina królewska na czele z Elżbietą II zna już radosną nowinę. Póki co, Księżna Kate nie chce informować opinii publicznej o swoim stanie. W kontekście ostatnich wydarzeń wydaje się oczywistym z jakiego powodu.

[irp]

Chodzi o niedawną tragedię, która spotkała Księcia Harry’ego i Meghan Markle. Kilka dni temu Sussexowie ujawnili, iż księżna poroniła. Zatem nie dziwi, iż Kate chce póki co powstrzymać się z informowanie opinii publicznej o swojej ciąży.

Chociaż jak na razie radosna wiadomość jest owiana tajemnicą, to do mediów przedostały się już szczegóły dotyczące narodzin nowego royalsa. Tym co szokuje najbardziej jest fakt, iż Księżna Kate spodziewa się nie jednego, ale dwóch pociech. Podobno brytyjska rodzina królewska została już poinformowana o tym, iż Kate i Williamowi urodzą się bliźnięta. Bez wątpienia Cambridge’owie będą mieli ręce pełne roboty. W końcu mają już dwóch synów i córkę, a teraz ich rodzina powiększy się jeszcze o dwie kolejne osoby. 

Według mediów, Middleton zamierza wycofać się z życia publicznego zaraz po Bożym Narodzeniu. Oznacza to iż, Kate nie będzie już wypełniać swoich licznych obowiazków reprezentacyjnych. Biorąc to wszystko pod uwagę można przypuszczać, że to dopiero pierwsze tygodnie ciąży, a poród nastąpi za kilka miesięcy.

Źródło: In Touch

[irp]

Zobacz również: