Książę William dzieci

Książę William i Księżna Kate starają się wychowywać swoje pociechy tak, aby nie odczuły zbyt mocno, iż różnią się od przeciętnych brytyjskich dzieciaków. Jednak mimo wszystko są pewne kwestie, których nie da się zepchnąć na drugi plan. Jedną z nich jest bogactwo, w które opływa brytyjska rodzina królewska. Z tego powodu, wielu wielbicieli Windsorów zastanawia się nad tym, jakie prezenty mogą otrzymać George, Charlotte i Louis z okazji Bożego Narodzenia.

Książę William ma w pamięci własne dzieciństwo

Bez wątpienia wnuk Królowej Elżbiety II dobrze pamięta czasy, kiedy był w wieku własnych dzieci. Już wtedy Książę William i jego młodszy brat musieli zmierzyć się z ogromnym zainteresowaniem opinii publicznej. Na szczeście ich mama, Księżna Diana, starała się w miarę możliwości zapewnić synom normalne dzieciństwo.

Rzeczywiście przeglądając fotografie z tamtego okresu nie trudno zauwazyć, iż Lady Di wychowywała Williama i Harry’ego zupełnie inaczej niż chociażby Królowa Elżbieta II swoje dzieci. Można powiedzieć, że monarchini odnosiła się do swoich pociech z pewną rezerwą. De facto Księciem Karolem i jego rodzeństwem zajmowały się przede wszystkim opiekunki, a nie ich rodzona matka.

Tymczasem Księżna Diana poświęcała synom niemalże każdą wolną chwilę. Cala trójka często wyjeżdżała na narty, do wesołego miasteczka czy też do innych interesujacych dla dzieci miejsc. Niewątpliwie dzięki takim chwilom Książę William, mimo wszystko, może teraz myśleć ciepło o swoim dzieciństwie.

Brytyjska rodzina królewska szykuje się do świąt

Prawdopodobnie dzięki takiemu a nie innemu doświadczeniu życiowemu, Książę Cambridge stara się w miarę normalnie wychowywać swoich synów i córkę. Wiele mówi się o tym, iż Książę William i Księżna Kate przywiązują ogromną wagę do tego, aby jak najwięcej czasu spędzać z Georgem, Charlottą i Louisem.

W związku z nadchodzącymi świętami wiele osób zastanawia się, czy prezenty, które otrzymają młodzi Cambridge’owie również będa zbliżone do tych, które pod choinką znajdą mali Brytyjczycy. A może w tym temacie zamożna brytyjska rodzina królewska obdaruje małe książęta stosownie do zajmowanego statusu społecznego.

Co ciekawe, okazuje się, że Książę George i jego młodsze rodzeństwo już wysłało listy do Świętego Mikołaja. „Prawdę mówiąc, już napisali swoją listę dla Świętego Mikołaja i namawiają Williama i Kate, żeby ustawili choinkę” – donoszą dziennikarze. O co takiego poprosiły prawnuki królowej?

Brytyjskie media nie mają wątpliwości, iż dzieciaki chciałyby dostać coś, co związane jest z ich aktualnymi zainteresowaniami. „George ma obsesję na punkcie helikopterów, samolotów i biologii morskiej. Nie może się doczekać, kiedy będzie wystarczająco duży, aby nurkować. Charlotte uwielbia gimnastykę, ale ostatnio zaczęła uprawiać jogę dla dzieci. Louis bardziej przypomina Charlotte niż George’a!” – informuje prasa.

Biorąc to wszystko pod uwagę, można przypuszczać, iż Ksiażę William i Księżna Kate podarują swoim pociechom coś, co nie będzie kosztować fortuny, a przy okazji będzie związane z ich pasjami.

Źródło: Plejada

Zobacz również: