Dosłownie 2 miesiące temu miał swoją premierę film „Pętla” Vegi. Reżyser jednak nawet nie myśli, aby zmniejszyć obroty, bowiem zdjęcia do kolejnej produkcji już ruszyły. W mediach pojawiają się już pierwsze informacje na jej temat. Zaskakujący jest fakt, kogo Patryk Vega zaprosił do współpracy w tym projekcie.

Wydaje się, że w Polsce „faza” na Vegę, a właściwie na jego produkcje już przeszła. Pamiętamy doskonale film „Polityka” z 2019 roku, który miał się ukazać tuż przed wyborami parlamentarnymi. Szumne zapowiedzi jakoby film ma być przełomowym wówczas w Polsce, a co więcej, że będzie miał wpływ na wynik wyborów szybko się wypaliły.

Zasadniczo była to ostatnia szansa Vegi u polskiego widza. Jednak niewykorzystana, bowiem ani zapewnienia reżysera, ani jakość filmu nie spełniły jego oczekiwań. Co nie oznacza, że gro osób przyciągniętych „starymi (nawet oklepanymi) chwytami” Vegi pójdzie do kin.

Ostatnim filmem Vegi – jak wspomnieliśmy – była „Pętla”. Premiera była zaledwie 2 września, produkcja zaś również nie spełniła oczekiwań. Mimo to Patryk Vega zamiast nieco sfolgować już szykuje kolejny projekt. Tym samym zupełnie ignorując uwagi widzów, na temat produkcji wręcz taśmowej.

Patryk Vega dobrał specyficzną obsadę

Jednak nie jest to jedynym ciekawym faktem ostatnich informacji nt. Vegi. Otóż reżyser już zdradził część obsady nowego filmu pt. „Miłość w czasach zarazy”. Jeszcze kilka godzin temu na swoim Instagramie jednoznaczny wpis zamieściła Anna Mucha. Aktorka na zdjęciu z reżyserem pokazała się w dość specyficznym stroju, w jakim zapewne za rok zobaczymy ją na ekranach.

Jednak t nie nowa kreacji Muchy zrobiła największe wrażenie na internautach. Wczoraj Małgorzata Rozenek również umieściła na portalu zdjęcie z planu nowej produkcji Vegi. Co ciekawe taka zapowiedź ukazała się u Rozenek już miesiąc temu. Wówczas opublikowała ona zdjęcie z krwawiącym nosem, czym wywołała niemałe kontrowersje. Wpis bowiem nie był opatrzony żadnym jednoznacznym opisem, co sprawiło, iż jej obserwatorzy wzięli post zupełnie na poważnie.

Teraz kiedy już wszystko jest jasne, pozostaje się jedynie zastanawiać co celebrytka pokaże na filmowym ekranie. Przypomnijmy, że Rozenek jak do tej pory nie miała żadnego doświadczenia na planie, nie licząc licznych programów rozrywkowych. Jednak skoro w poprzednich produkcjach dała radę Królowa Życia, to i Perfekcyjna Pani Domu się sprawdzi.

Zobacz również: